Zawody rowerowe na Koziej Górze

 

Pierwsze trzy dni czerwca w Bielsku-Białej przebiegną pod znakiem dwóch kółek. Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na przyszły weekend mamy propozycję spędzenia go w rodzinnym gronie, na zawodach, które odbędą się na naszych ścieżkach rowerowych.

Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails w Bielsku-Białej znane są bez wątpienia wszystkim miłośnikom kolarstwa górskiego w kraju i zagranicą. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że nazwa kompleksu zapożyczona została od nazwy zawodów, które odbywały się w masywie Szyndzielni jeszcze przed ich budową i oficjalnym otwarciem.

1-2 czerwca odbędzie się pierwsza w tym roku edycja zawodów Giant Enduro Trails 2018 dla dorosłych. Będzie to edycja szczególna bo – będąc częścią cyklu Central European Enduro – zawody po raz pierwszy będą również kwalifikacją do Enduro World Series. To bardzo duże wyróżnienie dla organizatorów zawodów, a prestiż dla naszego miasta. Więcej na temat zawodów znajdziecie Państwo na stronie organizatora – www.endurotrails.pl Rejestracji chętnych do udziału można natomiast dokonać tutaj:  http://bit.ly/2BS7NeC

3 czerwca odbędą się natomiast zawody Junior Bike CUP. Takiego wydarzenie jeszcze w Bielsku-Białej nie było! Dzieci chętne do udziału w zawodach podzielone zostaną na następujące kategorie wiekowe: juniorzy i juniorki (ur. 2000-2003), dziewczynki skrzaty i chłopcy skrzaty (ur. 2004-2009), dziewczynki super skrzaty i chłopcy super skrzaty (ur. 2010-2013). Organizatorzy przygotowani są na udział nawet 100 dzieciaków.

Zgłoszenia na zawody dla dzieci przyjmowane są elektronicznie tutaj, a w ostateczności również w biurze zawodów, w dniu 2 czerwca, w godzinach od 17.00 do 19.00. Biuro zawodów mieści się natomiast w budynku Rowerowni, w dolnej części bielskich Błoni, tuż przy torze typu pumptrack.  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem (tel. 791 111 000, e-mail: dendys@freeridesport.pl)

 

1

2

3
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt