Pomysł na spacer z dzieckiem

 

Spacer z dzieckiem jest idealnym pomysłem na spędzenie wolnego popołudnia. Spacery przynoszą korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Przebywanie na świeżym powietrzu hartuje i dotlenia, a słońce wzmaga w organizmie dziecka wytwarzanie witaminy D – niezbędnego budulca kości i zębów.

Spacer może również pełnić funkcje stymulujące rozwój dziecka. Spacer to doskonały  moment na to by dziecko poznawało otaczający świat.

By urozmaicić spacer z dzieckiem Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY opracowała broszurę promocyjną, która łączy w sobie naukę i zabawę, sprawiając, że nikt nie będzie się nudzić.

Było ich 10, a teraz jest 11 – bo w Bielsku-Białej przygoda goni przygodę i na każdym kroku można przeżyć nową.

11 przygód w Bielsku-Białej to gra miejska skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i odwiedzających je turystów. Gra przypomina zabawę w podchody – uczestnicy wykonują różne zadania, rozwiązują zagadki i zwiedzają okolicę. Mali podróżnicy mogą poznać takie atrakcje, jak np.: zamek książąt Sułkowskich, pomnik Marcina Lutra czy Studio Filmów Rysunkowych.

Broszurę można nieodpłatnie otrzymać w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej, Galerii Bielskiej BWA, zamku książąt Sułkowskich i Teatrze Lalek Banialuka.

Odbierając broszurę proszę również pytać o dyplom ukończenia gry.  

 

1

2
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt