XI Przedszkoliada na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej

 

Największy w naszym regionie turniej mini piłki nożnej dla Przedszkolaków  już za nami. 10 czerwca  na Stadionie Miejskim odbyła się XI edycja Przedszkoliady. Do udziału w imprezie zgłosiło się 440 małych piłkarzy, których z trybun wspierało blisko 2000 kibiców! Po oficjalnym otwarciu, przed przystąpieniem do rozegrania meczów,  przedszkolaki uformowały na murawie żywy napis BIELSKO-BIAŁA.

W trakcie wydarzenia zorganizowanego przez  Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Football Academy oraz partnerów – podczas 90 meczów na 6 boiskach – nie brakowało emocji. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też konkurs rzutów karnych dla rodziców, pokazy sztuczek naukowych, gra w unihokeja oraz mini koszykówka.

Kolejna edycja Przedszkoliady, na którą już teraz serdecznie zapraszamy zostanie zorganizowana 11 listopada 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej. 

Dokumentacja filmowa wydarzenia dostępna jest tutaj.

 

1

 
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt