Wypleć sobie lampkę z wikliny

Warsztaty organizuje Stowarzyszenie Serfenta, zgłoszenia: biuro@serfenta.pl.
Czy Wy też w środku mroźnej zimy tęsknicie za światłem i ciepłem? My bardzo! Dlatego dwa dni po najgorszym dniu w roku (Blue Monday) proponujemy Wam coś, co rozświetli zimę – wiklinową Kulę Światła! Wypleć taką lampkę razem z nami! 
To nie tylko ozdoba zewnętrzna, ale też ciepła dekoracja do domu. Poprzednio, podczas ozdób świątecznych, spotkaliście świeżą wiklinę – ta będzie inna, specjalnie przygotowana i okorowana. Wykonamy wiklinową kulę i wypełnimy ją światełkami. Każdy będzie mógł własnoręcznie zrobioną lampkę zabrać do domu i cieszyć się jej światłem – zapraszają organizatorzy.

24 January 2018 o godz. 17.00
Cena: 55 zł
Klubokawiarnia Aquarium
Galeria Bielska BWA, ul. 3 Maja 11, 43-300 Bielsko-Biała,
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt