20-lecie Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej

 

Już w październiku jeden z naszych członków – Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Humanistyczna będzie świętowała 20 – lecie swojego istnienia!

Nadchodzący rok akademicki, który rozpocznie się 14 października, uroczystą inauguracją połączoną z obchodami 20-lecia, będzie dla WSEH-u wyjątkowy.  Uczelnia powstała dokładnie 20 lat temu, pod pierwotną nazwą Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania, korzystając z bazy lokalowej, materialnej oraz doświadczeń College'u THE TOP i z roku na rok rozwijała się coraz prężniej.

Udział w uroczystościach oprócz Studentów weźmie także wielu znanych i szanowanych gości zaproszonych z całej Polski i wielu państw świata. Usatysfakcjonowani będą także zwykli przechodnie, którzy z całą pewnością będą mogli liczyć na gorące przyjęcie i miłe niespodzianki.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Uczelnia na swoje 20 – lecie odniosła niemały sukces. Prestiżowy Ranking Perspektywy 2017 uznał ją za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Podbeskidziu, a także jedną z lepszych w województwie Śląskim i w całym kraju.

Siedziba Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej zlokalizowana jest w zabytkowej części naszego miasta, w samym centrum – przy ul. Sikorskiego 4. Takie usytuowanie Uczelni zapewnia dobre warunki do studiowania, a także łatwy dostęp do środków komunikacji publicznej. W skład głównego campusu Uczelni wchodzi biblioteka z czytelnią multimedialną, pracownie komputerowe, klub studencki, klubokawiarnia, laboratorium językowe oraz ogromny ogród pełen różnorodnych drzew i kwiatów.

Więcej informacji o Wyższej Szkole Ekonomiczno – Humanistycznej, obchodach 20 – lecia i ofercie edukacyjnej Uczelni znajda Państwo tutaj: www.wseh.pl lub na Facebook'u: www.facebook.com/wsehpl

1

2
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt