zawody-2-590-okl

  Junior Bike Cup w Bielsku-Białej

    W sobotę 23 czerwca, na górskich ścieżkach rowerowych kompleksu Enduro Trails w Bielsku-Białej odbędą się pierwsze w sezonie zawody rowerowe dla dzieci i młodszej młodzieży Junior Bike Cup (które przeniesone zostały z 3 czerwca ze względu na niesprzyjające wówczas warunki atmosferyczne). Takiego wydarzenie jeszcze w Bielsku-Białej nie było! Rywalizacja w zawodach odbędzie się w (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  XI Przedszkoliada na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej

    Największy w naszym regionie turniej mini piłki nożnej dla Przedszkolaków  już za nami. 10 czerwca  na Stadionie Miejskim odbyła się XI edycja Przedszkoliady. Do udziału w imprezie zgłosiło się 440 małych piłkarzy, których z trybun wspierało blisko 2000 kibiców! Po oficjalnym otwarciu, przed przystąpieniem do rozegrania meczów,  przedszkolaki uformowały na murawie żywy napis (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Uwaga na młode sarenki

    W maju i czerwcu na świat przychodzą młode sarenki. W miocie najczęściej znajduje się jedno młode. Matka ukrywa je w zaroślach i kręci się w pobliżu. W pierwszym okresie życia małych przychodzi do nich tylko na czas karmienia. Młode przez pierwsze trzy tygodnie życia nie uciekają przed zagrożeniem. Ich strategią obronną jest przywarcie do ziemi i całkowity bezruch. Na nieszczęście małych sarenek maj i czerwiec to (...)

  Czytaj dalej>>

  PLAKAT-590-okl

  14. Festiwal Miast Partnerskich

      8 i 9 czerwca na Rynku w Bielsku-Białej: - spora dawka muzyki z Czech, Niemiec, Serbii, Węgier i Polski - wystawa malarstwa artystki z niemieckiego miasta partnerskiego –Wolfsburga - warsztaty dla dzieci w Klubie Kreatywnego Inżyniera oraz animacje i zabawy ze Środowiskowym Centrum Pomocy w Bielsku-Białej W piątek dla miłośników twórczości Leonarda Cohena występ zatytułowany (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt