1

  ABC zimowych spacerów

    Zimowe spacery nie cieszą się niestety dużą popularnością. Mróz, wiatr i śnieg nie działają zachęcająco na większość z nas. Zamiast spaceru wybieramy leniuchowanie pod kocem z ciepłą herbatką w ręku. Nie wszyscy pewnie mają świadomość, że takie zachowanie nie jest zdrowe. Nie gwarantując sobie odpowiedniej dawki ruchu rozleniwiamy nasze ciała, które tym samym stają się bardziej podatne na przeziębienia i inne (...)

  Czytaj dalej>>

  3

  EKOstyl 2017, czyli targi wszystkiego co zdrowe

    W ostatni weekend listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbędą się 5. Międzynarodowe Targi  EKOstyl 2017.  Na odwiedzających czekać będzie ponad 200 stoisk, prezentujących naprawdę bardzo szeroką ofertę. Będzie żywność produkowana wg tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów, żywność bezglutenowa, specjały dla wegan i wegetarian, naturalne kosmetyki, (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Capoeira na zamku

    Piknik zdrowia na zamku książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej zbliża się wielkimi krokami. To już za dwa tygodnie! Jego niewątpliwą atrakcją będą z pewnością ćwiczenia na dziedzińcu zamkowym. Przypominamy, że wszyscy chętni będą mogli spróbować swych sił podczas bezpłatnych zajęć capoeiry, jogi i tai chi. To wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie. Nie często bowiem trafia się okazja do (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt