ventusrosa

  Aparthotel Ventus Rosa

  Aparthotel Ventus Rosa to klimatyczny boutiq'owy hotel mieszczący się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w pobliżu XVII wiecznego Rynku w centrum Bielska-Białej. Naszym Gościom oferujemy stylowe i przytulne apartamenty, w których znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne, nowoczesny sprzęt RTV, bezpłatny dostęp do Internetu oraz przestronne luksusowe łazienki wyposażone w wanny lub kabiny prysznicowe. W każdym z nich znajdują (...)

  Czytaj dalej>>

  Abi – tanie noclegi

  Bielsko-Biała, ul. Legionów 81 Bielsko-Biała 504 044 044 http://www.abi-noclegi.pl/miasto/7_Bielsko-Biala.html Hotel Pracowniczy położony ok 2,5 km od centrum oraz 1,2 km od Ul. Piłsudskiego. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dostępny dla naszych Gości. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi na dłuższy okres czasu bądź większą liczbę osób. Cena za nocleg zależna jest od liczby osób oraz długości pobytu. Wystawiamy faktury Vat. Obiekt (...)

  Czytaj dalej>>

  Stella

  Bielsko-Biała, ul. Międzyrzecka 98 Bielsko-Biała 606 411 857 stellabb.dobrynocleg.pl W ofercie noclegi w domu znajdującym się w Wapienicy, dzielnicy Bielska-Białej, przy ulicy Międzyrzeckiej 98. Trzypiętrowy budynek mieszkalny dysponuje 20 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości jest 6 pokoi, trzy łazienki, salon dzienny z odbiornikiem TV i kominkiem, kuchnia, pralka, taras, miejsce do grillowania, duży ogrodzony ogród oraz parking. Zapewniony jest (...)

  Czytaj dalej>>

  tn_35_1

  Hotel BIT **

  Bielsko-Biała, Ul. 1 Dywizji Pancernej 45 Bielsko-Biała 33 470 83 00 bit@bit.arrsa.pl www.hotelbit.pl W hotelu BIT znajdują się 33 komfortowo wyposażone pokoje hotelowe. Są to pokoje 1,2,3-osobowe, z których każdy posiada łazienkę z prysznicem, TV oraz bezpłatny Internet. W koszt wynajęcia pokoju zostało wliczone śniadanie. Wszyscy goście mogą korzystać bezpłatnego


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt