visitbielsko.pl

  Stand-Up Night: Korólczyk, Wojciech, Błachnio, Jachimek

  ROBERT KORÓLCZYK – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako Góral, Górnik Andrzej i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż (...)

  Czytaj dalej>>

  visitbielsko.pl

  Klinika miłości

  Spektakl muzyczny jest autorskim pomysłem Rafała Cymorka, zrealizowany wraz z grupą wokalną dziewcząt działającą w Gminnym Ośrodku Kulturyw  Chybiu. Ta zabawna i komediowa forma zainspirowana została polskimi przebojami lat 80. i 90., których wspólnym mottem jest miłość. W spektaklu usłyszymy takie kanony, jak To tylko tango i Szał niebieskich ciał z repertuaru Maanamu, Zaopiekuj się mną grupy Rezerwat, Nasze ran deus-vous Kombi i wiele innych. (...)

  Czytaj dalej>>

  Kabaret Czesuaf

  Kabaret Czesuaf  - z Poznania, zdobywca kilkudziesięciu nagród, atrakcja wielu telewizyjnych programów komediowych, twórca kultowych skeczy (Mowa nienawiści, Schronisko, The Ponic) będzie gwiazdą BSK 27 lutego o godz. 19.00 w Teatrze Polskim. Od kilku miesięcy z kabaretem Czesuaf występuje dobrze znana widzom BSK bielszczanka - Olga Łasak (kabaret TON). W programie Rewizyta zobaczymy skecze i piosenki, które premierę miały podczas zwycięskiej dla Czesuafa (...)

  Czytaj dalej>>

  Pozytywni

  Ewa jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, posiadająca szczęśliwą rodzinę, udane życie małżeńskie - wszystko wydaje się być idealne. Jej pacjenci to  Michał – ukrywający się gej, rolnik spod Mławy, Anna – arystokratka, która odkrywa swoje - bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz Jan, mąż i ojciec dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt