klajmber-vis

  Obóz wspinaczkowo-jaskiniowy

    Wspinaczka i eksploracja jaskiń to wyjątkowe i niezwykle przyjemne dyscypliny sportu. Jak każdy sport ekstremalny dostarczają adrenaliny, a przy tym są przystępne i mimo wszystko bezpieczne. Dostarczają satysfakcji z dążenia do celu i przełamywania własnych słabości, a w tym wszystkim pozwalają na odpoczynek od tempa codziennego życia. Zainteresowanym dorosłym i młodzieży proponujemy udział w obozie wspinaczkowo-jaskiniowym (...)

  Czytaj dalej>>

  psy

  Skijöring i złoto z dalekiej Norwegii.

    Sporty niszowe stają się powoli polską specjalnością. Szybownictwo, wędkarstwo, bojery – w tych dziedzinach gramy w pierwszej lidze światowej. Do tej listy można od jakiegoś czasu dopisać również wyścigi psich zaprzęgów. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy są dwa złote medale zdobyte przez Polaków na sprinterskich Mistrzostwach Europy w Wyścigach Psich Zaprzęgów, które od 4 do 6 marca odbywały (...)

  Czytaj dalej>>

  3

  Szybownicze tradycje Bielska-Białej.

    Po II wojnie światowej bielszczanie byli w szybownictwie klasą sami dla siebie. Zwycięskie szlaki przetarł Adam Witka, który w 1958 r. na zawodach w Lesznie zdobył tytuł mistrza świata w szybownictwie. Za nim poszli (a właściwie poszybowali) następni. Wyróżniał się zwłaszcza Franciszek Kępka, m.in. czterokrotny szybow­cowy wicemistrz świata (1965 r., 1970, 1972, 1974), mi­strz Europy w 1992 r., mistrz i wicemistrz (...)

  Czytaj dalej>>

  LOT_grafika_590x330

  Konkurs LOT Beskidy – zapraszamy do głosowania.

  Wczoraj o północy zamknięty został pierwszy etap komnkursu fotograficznego ogłoszonego przez Lokalną Organizację Turystyczną BESKIDY. Tematem przewodnim konkursu są góry i rower. Miłośnicy dwóch kółek w górskim wydaniu zostali poproszeni o przesyłanie zdjęć, którymi chcieliby pochwalić się szerszej grupie odbiorców, a przy okazji zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę w postaci - idealnych na (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt