trasy-narciarskie1

  Narciarze ruszyli na trasy

  W sobotę 12 stycznia została otwarta trasa biegów narciarskich „ODLO” na bielskim lotnisku. Amatorzy czynnego wypoczynku na dwóch deskach, korzystając z pięknej zimowej pogody śmiało ruszyli przed siebie. - Dla pasjonatów tego pięknego sportu zimowego przygotowaliśmy tor do biegów techniką łyżwową i dwa tory do biegów klasykiem – mówi Robert Pietrzak. - Pokrywa śniegu jest jeszcze co prawda (...)

  Czytaj dalej>>

  Przecięcie wstęgi

  Narciarze oblegają Dębowiec

  Piątek 18 stycznia 2013 roku przejdzie do historii narciarstwa w Bielsku-Białej. Dzisiaj o godzinie 10.00 prezydent miasta Jacek Krywult dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi na Dolnej Stacji Kolei Kanapowej Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec. A po poświęceniu urządzeń mających służyć turystom i sportowcom przez księdza Macieja Zawiszę, probosza parafii pod wezwaniem świętego Andrzeja Boboli, ruszyła narciarska (...)

  Czytaj dalej>>

  Czerkawski

  Czerkawski trenował z bielszczanami

  Działająca od roku szkółka hokejowa w Bielsku-Białej, prowadzona przez Fundację Drachma przez księży Mateusza Dudkiewicza z parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka oraz Mirosław Szewieczek z parafii Przenajświętszej Trójcy miała na poniedziałkowych zajęciach wyjątkowego gościa. Zajęcia na tafli Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej poprowadził Mariusz Czerkawski. To największa gwiazda polskiego hokeja. Zawodnik, który (...)

  Czytaj dalej>>

  Puchary

  Mistrzowie slaloma giganta

  Rozgrywane już czwarty raz Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej Amatorów w narciarstwie zjazdowym, będące także eliminacjami Mistrzostw Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego, zgromadziły na starcie 117 zawodników! Najszybciej odcinek slalomu giganta, ustawionego na Trasie FIS Doliny w Szczyrku pokonał Robert Zubek, który po pierwszym przejeździe plasował się na drugiej pozycji, ale w drugiej próbie odrobił straty z (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt