2

  Czajniki na lodzie, czyli… curling w Beskidach

    Miotły, czajniki i lód. Tak można by w trzech słowach opisać curling, czyli (mało znaną w Polsce) olimpijską dyscyplinę sportową, której korzenie sięgają średniowiecza. Pierwszy oficjalny klub curlingowy powstał w Szkocji w roku 1668, a zasady gry ostatecznie zdefiniowano w XIX wieku. Reguły gry wydają się bardzo proste. Rozgrywki odbywają się na długim i wąskim torze, na końcach którego znajdują (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  ABC zimowych spacerów

    Zimowe spacery nie cieszą się niestety dużą popularnością. Mróz, wiatr i śnieg nie działają zachęcająco na większość z nas. Zamiast spaceru wybieramy leniuchowanie pod kocem z ciepłą herbatką w ręku. Nie wszyscy pewnie mają świadomość, że takie zachowanie nie jest zdrowe. Nie gwarantując sobie odpowiedniej dawki ruchu rozleniwiamy nasze ciała, które tym samym stają się bardziej podatne na przeziębienia i inne (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Promujemy się w Holandii

    Udział w targach turystycznych jest z pewnością jedną z podstawowych form promocji regionów. Dla branży jest szansą wymiany doświadczeń, dla turystów indywidualnych stanowi natomiast idealną okazję do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami regionu, który zamierzają odwiedzić w najbliższej przyszłości. Sezon targów turystycznych otwierają Vakantiebeurs w Utrechcie (Holandia), które są jednymi (...)

  Czytaj dalej>>

  LV1

  Welkom in de Beskiden

    De Beskiden zijn de langste bergstrook in Polen. Ze strekken zich uit over meer dan 600 kilometer langs de grens met Slowakije en deels ook Tsjechiё en vormen geen homogene bergketen. De verlagingen en verhogingen van het terrein zorgen voor een grote verscheidenheid van het landschap en zijn een bron van de rijkdom en uniekheid ervan. Om uitstappen in de Beskiden te gaan maken, moet je niemand speciaal overtuigen. De schilderachtigheid van de Beskiden en (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt