1

  448-115-35, czyli program Klub Zdobywców Koron Górskich RP

    Czy znany jest Państwu Klub Zdobywców Koron Górskich RP? Tym, którzy znają i wiedzą przypominamy, tych którzy nie słyszeli o takim projekcie informujemy -  program klubu oferuje do zdobycia 35 koron górskich, na które składa się aż 448 szczytów i 115 odznak górskich. W paśmie Karpat zdobywać można m.in. korony: Beskidu Makowskiego, Małego, Niskiego, Sądeckiego, Śląskiego, (...)

  Czytaj dalej>>

  2

  Czajniki na lodzie, czyli… curling w Beskidach

    Miotły, czajniki i lód. Tak można by w trzech słowach opisać curling, czyli (mało znaną w Polsce) olimpijską dyscyplinę sportową, której korzenie sięgają średniowiecza. Pierwszy oficjalny klub curlingowy powstał w Szkocji w roku 1668, a zasady gry ostatecznie zdefiniowano w XIX wieku. Reguły gry wydają się bardzo proste. Rozgrywki odbywają się na długim i wąskim torze, na końcach którego znajdują (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  ABC zimowych spacerów

    Zimowe spacery nie cieszą się niestety dużą popularnością. Mróz, wiatr i śnieg nie działają zachęcająco na większość z nas. Zamiast spaceru wybieramy leniuchowanie pod kocem z ciepłą herbatką w ręku. Nie wszyscy pewnie mają świadomość, że takie zachowanie nie jest zdrowe. Nie gwarantując sobie odpowiedniej dawki ruchu rozleniwiamy nasze ciała, które tym samym stają się bardziej podatne na przeziębienia i inne (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Promujemy się w Holandii

    Udział w targach turystycznych jest z pewnością jedną z podstawowych form promocji regionów. Dla branży jest szansą wymiany doświadczeń, dla turystów indywidualnych stanowi natomiast idealną okazję do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami regionu, który zamierzają odwiedzić w najbliższej przyszłości. Sezon targów turystycznych otwierają Vakantiebeurs w Utrechcie (Holandia), które są jednymi (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt