avatar_biegowki

  Biegówki Bielsko / Szkoła Pływania NEMO

  BiegówkiBielsko www.biegowkibielsko.pl Trasa biegowa na lotnisku w Bielsku-Białej Szkolenia, Imprezy, Kuligi, Bufet. Szkoła Pływania NEMO Początki firmy to 1993r. Zaczęło się od nauki pływania dzieci i młodzieży. W miarę zdobywania doświadczeń rozpoczęliśmy szkolenia żeglarzy, motorowodniaków, a w okresie zimowym narciarskie,  od 1997r szkolenie kadr ratowniczych WOPR.W kolejnych latach (...)

  Czytaj dalej>>

  BBOSiR

  Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i RekreacjiBielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

  Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji funkcjonuje jako jednostka budżetowa Miasta Bielska-Białej z główną siedzibą przy ul. M. Konopnickiej 5, działa od 1977 r. i zatrudnia ok. 100 pracowników pracujących w wielu obiektach. Przedmiotem działalności BBOSiR jest: upowszechnianie kultury fizycznej, turystyki i rekreacji, zarządzanie terenami, obiektami, urządzeniami sportowymi, rekreacyjnymi i (...)

  Czytaj dalej>>

  logo i foto

  Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów

  ) Nasze Stowarzyszenie powstało w roku 2004. Zajmuje się promowaniem oraz rozwojem turystyki i infrastruktury rowerowej. Oficjalnie działamy od roku 2005. Członkowie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów działają w trzech sekcjach turystyczna, sportowa, MTB. Organizujemy od kwietnia do października, w każdą niedzielę wycieczki rowerowe. W zimową porę wspólnie wędrujemy po Beskidach, jeździmy na (...)

  Czytaj dalej>>

  tdma logo

  TDMA Life full of activities!TDMA Życie pełne aktywności!

    Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty na niezapomniane spędzanie czasu w rejonie bielska-białej oraz okolic. Beskidy oraz nie tak odległa jura krakowsko-czestochowska, są niesamowitymi miejscami na uprawianie aktywnej turystyki, oraz poszukiwanie ekstremalnych doznań.  Wspinaczka, jaskinie oraz jazda na jednej lub dwóch deskach, to dziedziny które nie mają przed nami tajemnic. Z przyjemnością podzielimy (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt