enduro-1-okl

  Z broszurą na ścieżki

    Z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy, przy współpracy z operatorem ścieżek Enduro Trails, Giant Polska i Śląską Organizacją Turystyczną ukazała się właśnie pierwsza (jakże długo wyczekiwana) broszura promująca górskie ścieżki rowerowe na Koziej Górze. Bogato ilustrowany informator zawiera opisy wszystkich 12 ścieżek kompleksu w języku polskim i angielskim. Niezorientowanych informujemy, że (...)

  Czytaj dalej>>

  vb-590

  Wirtualnie w Jaskini Żółtodzioba

    Początkiem marca prasę i portale turystyczne obiegła informacja o odkryciu na terenie Bielska-Białej kompleksu czterech nieznanych dotąd jaskiń. Do odkrycia doszło w ubiegłym roku, jednakże ich inwentaryzację musiano przerwać ze względu na okres hibernacji chronionych gatunków nietoperzy. Powrócono do niej teraz. Odkrycie jest dziełem pasjonatów tworzących Stowarzyszenie Ochrony Jaskiń „Grupa Malinka”, (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Joga na zamku

    Niespełna dwa tygodnie pozostały do pikniku zdrowia na zamku książąt Sułkowskich. Przypominamy, że pośród licznych atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa, znajdują się ćwiczenia ruchowe na dziedzińcu zamkowym. Joga, tai chi i capoeira w zabytkowych wnętrzach najstarszej budowli w Bielsku-Białej? Takiej okazji nie można przegapić! Zwłaszcza, że zamek może poszczycić się najpiękniejszym (naszym zdaniem) dziedzińcem (...)

  Czytaj dalej>>

  reksio-x

  6. edycja Pucharu Reksia już 5 lutego

  Puchar Reksia staruje już za miesiąc. W 2017 roku odbędzie się szósta, wyjątkowa edycja tego wydarzenia. Jej niezwykłość wynika z dwóch powodów: obchodzimy 50 urodziny pochodzącego z Bielska-Białej Reksia, a do tego dodajemy kolejną lokalizację. Tegoroczny Puchar Reksia odbędzie się bowiem po raz pierwszy w dwóch miejscach – 5 lutego na stoku Dębowca w Bielsku-Białej oraz 19 marca  na stoku Bania w Białce (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt