zawody-2-590-okl

  Zawody rowerowe na Koziej Górze

    Pierwsze trzy dni czerwca w Bielsku-Białej przebiegną pod znakiem dwóch kółek. Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na przyszły weekend mamy propozycję spędzenia go w rodzinnym gronie, na zawodach, które odbędą się na naszych ścieżkach rowerowych. Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails w Bielsku-Białej znane są bez wątpienia wszystkim miłośnikom kolarstwa górskiego w kraju i (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Polska – Anglia w Bielsku-Białej

    22 marca o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej reprezentacja Polski do lat 20 rozegra kolejny mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Rywalem biało-czerwonych będą rówieśnicy z Anglii. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawe. Młodzieżowe reprezentacje Synów Albionu od lat należą bowiem do ścisłej światowej czołówki. W roku 2017 reprezentacja U-19 wygrała mistrzostwa Europy, a skład U-20 (...)

  Czytaj dalej>>

  2

  Czajniki na lodzie, czyli… curling w Beskidach

    Miotły, czajniki i lód. Tak można by w trzech słowach opisać curling, czyli (mało znaną w Polsce) olimpijską dyscyplinę sportową, której korzenie sięgają średniowiecza. Pierwszy oficjalny klub curlingowy powstał w Szkocji w roku 1668, a zasady gry ostatecznie zdefiniowano w XIX wieku. Reguły gry wydają się bardzo proste. Rozgrywki odbywają się na długim i wąskim torze, na końcach którego znajdują (...)

  Czytaj dalej>>

  enduro-1-okl

  Z broszurą na ścieżki

    Z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy, przy współpracy z operatorem ścieżek Enduro Trails, Giant Polska i Śląską Organizacją Turystyczną ukazała się właśnie pierwsza (jakże długo wyczekiwana) broszura promująca górskie ścieżki rowerowe na Koziej Górze. Bogato ilustrowany informator zawiera opisy wszystkich 12 ścieżek kompleksu w języku polskim i angielskim. Niezorientowanych informujemy, że (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt