kluby sportowe - kolaż -mn

  Kluby, stowarzyszenia i związki sportowe posiadające siedzibę w Bielsku-Białej

  W Bielsku-Białej funkcjonuje 95 organizacji sportowych, w tym: 60 klubów sportowych, 15 uczniowskich klubów sportowych, 6 parafialnych klubów sportowych, 2 towarzystwa krzewienia kultury fizycznej oraz 12 stowarzyszeń i związków sportowych. Szkoleniem sportowym objętych jest ok. 5 tysięcy zawodniczek i zawodników, którzy biorą udział w zorganizowanych zajęciach treningowych i zawodach, obejmujących ponad 20 (...)

  Czytaj dalej>>

  Obiekty sportowe - kolaż

  Baza sportowo-rekreacyjna Bielska-Białej

  OBIEKTY I TERENY REKREACYJNE   Bielsko-Bialski Ośrodek Rekreacyjno-Narciarski "Dębowiec" ul. Karbowa 55 Właściciel: Gmina Bielsko-Biała Zarządzający: ZIAD Bielsko-Biała SA Opis: długość 4-osobowej kolei kanapowej - 600 m, max. przepustowość kolei 2400 os/godz., taśma rozpędowa, mały wyciąg zaczepowy dla dzieci, trasa do nauki jazdy na nartach o dł. 84 m, stok oświetlony i naśnieżany, trasa dla (...)

  Czytaj dalej>>

  Antek-na-treningu

  Rosną następcy Marcina Gortata.

  15 lutego miał miejsce kolejny mecz gwiazd amerykańskiej ligi NBA. Mecz Gwiazd 2015 jak co roku podzielił sezon zasadniczy na dwie połowy. All-Star Weekend dla gwiazd NBA był chwilą odpoczynku od ciężkiej pracy. W jego trakcie zawodnicy jak zwykle grali z mniejszą dbałością o defensywę i dużo bardziej widowiskowo niż w meczach sezonowych. W tegorocznym meczu bliski gry był Marcin Gortat. Polakowi z Washington Wizards (...)

  Czytaj dalej>>

  mlodaliga

  Grają o najwyższe cele.

  W najbliższy piątek siatkarze BBTS ATH Bielsko-Biała zagrają rewanżowy mecz w rundzie play-off Młodej Ligi. Rywalem bielskiej ekipy będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźla, w szeregach której wystąpią zawodnicy znani z plusligowych - ekstraklasowych - parkietów. W pierwszym meczu, rozegranym w hali pod Dębowcem, młodzi bielszczanie pokonali po pięciosetowej walce wyżej notowanego rywala. Do Kędzierzyna na pewno nie pojedziemy na wycieczkę, skoro (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt