1

  Junior Bike CUP w Bielsku-Białej

    W niedzielę 3 czerwca, na górskich ścieżkach rowerowych kompleksu Enduro Trails w Bielsku-Białej odbędą się pierwsze w sezonie zawody rowerowe dla dzieci i młodszej młodzieży Junior Bike CUP. Takiego wydarzenie jeszcze w Bielsku-Białej nie było! Rywalizacja w zawodach odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych: juniorzy i juniorki (ur. 2000-2003), dziewczynki skrzaty i chłopcy skrzaty (ur. 2004-2009), dziewczynki super (...)

  Czytaj dalej>>

  zawody-2-590-okl

  Zawody rowerowe na Koziej Górze

    Pierwsze trzy dni czerwca w Bielsku-Białej przebiegną pod znakiem dwóch kółek. Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na przyszły weekend mamy propozycję spędzenia go w rodzinnym gronie, na zawodach, które odbędą się na naszych ścieżkach rowerowych. Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails w Bielsku-Białej znane są bez wątpienia wszystkim miłośnikom kolarstwa górskiego w kraju i (...)

  Czytaj dalej>>

  gam-3-okl

  Klapki dla Gambii

    W połowie maja ruszyła druga edycja akcji społecznej „Klapki dla Gambii”, której organizatorem jest Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej. Tak jak w ubiegłym roku zbierane są nowe, kolorowe i plastikowe klapki dziecięce. Dlaczego Gambia? Dlaczego klapki? Gambia to wg statystyk jeden z dziesięciu najbiedniejszych krajów na świecie. W biednych krajach Afryki dzieci najczęściej chodzą na (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Bielsko-Biała i Beskidy w Chorzowie

    Udział w targach turystycznych jest z pewnością jedną z podstawowych form promocji regionu. Wychodząc z tego założenia - w miniony weekend - Bielsko-Biała i Beskidy promowane były podczas targów turystyki weekendowej Atrakcje Regionów w Chorzowie. Skierowane do klientów indywidualnych targi chorzowskie odbywają się tradycyjnie w Parku Śląskim. Udział w nich stanowi idealną okazję do bezpośredniego kontaktu (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt