czarna-reka

  Szlakiem czarnej ręki

    XIX-wieczna dekadencja i klimat austro-węgierskiej prowincji. Tajemnicza organizacja od wielu lat niepokoi mieszkańców pięknego miasta, zwanego „Małym Wiedniem”. Policja jest bezradna. Mieszkańcom pomóc mogą tylko dwie osoby – wiedeński dziennikarz Richard Wolf i Ty! Gra miejska „Szlakiem Czarnej Ręki” nie tylko opowie dramatyczną historię i zamieni Cię na chwilę w (...)

  Czytaj dalej>>

  spacer-dzieci-590

  11 przygód w Bielsku-Białej

    Spacer z dzieckiem jest idealnym pomysłem na spędzenie wolnego popołudnia. Spacery przynoszą korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Przebywanie na świeżym powietrzu hartuje i dotlenia, a słońce wzmaga w organizmie dziecka wytwarzanie witaminy D – niezbędnego budulca kości i zębów. Spacer może również pełnić funkcje stymulujące rozwój dziecka. Spacer to doskonały  moment na to by dziecko (...)

  Czytaj dalej>>

  vb-590

  Beskidzkie jaskinie – Jaskinia Żółtodzioba

    Początkiem roku 2017 prasę i portale turystyczne obiegła informacja o odkryciu na terenie Bielska-Białej kompleksu czterech nieznanych dotąd jaskiń. Do odkrycia doszło jesienią roku 2016, jednakże inwentaryzację terenu musiano przerwać ze względu na okres hibernacji chronionych gatunków nietoperzy. Odkrycie jest dziełem pasjonatów tworzących Stowarzyszenie Ochrony Jaskiń „Grupa Malinka”, którzy do (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails Bielsko-Biała

    Kompleks górskich ścieżek rowerowych Enduro Trails w Bielsku-Białej to sieć jednokierunkowych tras rowerowych, tzw. singletracków. Są to najbardziej lubiane przez kolarzy górskich, wąskie, kręte i pofalowane ścieżki o różnym stopniu trudności, od tych łatwiejszych, łagodnie opadających, aż po strome i technicznie wymagające zjazdy. Trasy zlokalizowane są w masywie Klimczoka, pomiędzy Szyndzielnią i (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt