visitbielsko.pl

  Koncert kameralny

  9 czerwca o godz. 19.00 w kościele św. J.Chrzciciela w B-B Komorowicach wystąpią:Michał Mogiła - obój i Waldemar Krawiec - organy. W programie: Bach, Hesse, Adler Michał Mogiła Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie oboju prof. Tomasza Miczki oraz studiów podyplomowych Hochschule fur Kunste Bremen w klasie prof. Christiana Hommela. Uczestnik międzynarodowego kursu mistrzowskiego w Markneukirchen (prof. Ingo Goritzki), (...)

  Czytaj dalej>>

  Fours Collective

  Zwycięzcy konkursu Instytutu Muzyki i Tańca na Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku 2014, półfinaliści programu Mam talent. Zespół zdobył uznanie radiowych osobowości, takich jak Marek Niedźwiecki, Piotr Metz, Jan Ptaszyn Wróblewski, Antoni Krupa, Robert Kozyra i inni. Muzycy wchodzący w skład zespołu to artyści doceniani na międzynarodowej scenie muzycznej, wielokrotnie nagradzani na prestiżowych konkursach (min. Jazz Juniors 2015). Ich muzyka to niebanalna (...)

  Czytaj dalej>>

  Chriss Jaxx

  Chriss Jaxx ponownie w Jazz Clubie na Cechowej w Bielsku-Białej, wystąpi też Stinky Boing Stinky Boing - dj i współzałożyciel formacji Nierówno pod Kopułą; oddany fan najczystszego dźwięku i muzyki z duszą. W eklektycznych setach daje upust swojej zmiennej osobowości. Swobodnie porusza się w tempie od 70 do 180 BPM.Tego wieczoru będzie oscylował wokół: Housu, Funku, Disco, Electro oraz Downtempo. Chriss Jaxx - dj, promotor. pochodzący z (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt