7

  Coma w klubie Klimat

    13 kwietnia, Coma w klubie Klimat w Bielsku-Białej. Blisko dwie godziny niezapomnianych doznań muzycznych. Fani zespołu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że koncerty na żywo to zdecydowanie najmocniejsza strona zespołu. Są energetyczne i widowiskowe, łączą w sobie elementy poezji, muzyki i teatru. Nie inaczej było i tego wieczoru w Bielsku-Białej. Zresztą... zobaczcie sami.   (...)

  Czytaj dalej>>

  Muzyka na zamku: Pitros Duo

  Pitros Duo – trębacz Luigi Santo i pianistka Daniela Gentile – wystąpi 7 maja o godz. 18.00 w salonie muzycznym zamku Sułkowskich. Włoski duet utwory w stylu romantycznym m.in. E. McDowella i A.F.Goedickego. Koncert odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Odnalezionej, który  jest jedynym festiwalem w Europie prezentującym zapomniane i odnalezione utwory kompozytorów polskich i obcych. Odbywa się nieprzerwanie od 1994 roku w (...)

  Czytaj dalej>>

  visitbielsko.pl

  Mad Moves

  20-lecie zespołu. 10 May 2018 o godz. 18.00 Cena: bilety w DK Dom Kultury Włókniarzy ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała tel: 338125693mail:


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt