1

  Promujemy się w Holandii

    Udział w targach turystycznych jest z pewnością jedną z podstawowych form promocji regionów. Dla branży jest szansą wymiany doświadczeń, dla turystów indywidualnych stanowi natomiast idealną okazję do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami regionu, który zamierzają odwiedzić w najbliższej przyszłości. Sezon targów turystycznych otwierają Vakantiebeurs w Utrechcie (Holandia), które są jednymi (...)

  Czytaj dalej>>

  bnklaster

  Telewizja Beskidnews

  Beskid News to portal informacyjny i telewizja internetowa, gdzie przedstawiane są bieżące wydarzenia, wiadomości, ogłoszenia kulturalne i sportowe z całego Podbeskidzia, a także województwa śląskiego i małopolskiego. Młody, profesjonalny i dynamiczny zespół z pasją i zaangażowaniem gotów jest podjąć się wszelkich zadań, spełniając Państwa oczekiwania. To, co nas wyróżnia na rynku (...)

  Czytaj dalej>>

  Agencja Reklamowa PORAN

  Agencja Reklamowa PORAN to ponad 20 lat doświadczenia w 3 głównych branżach: - szeroko rozumianej reklamy, a także identyfikacji wizualnej - promocji regionu i rozwoju turystyki - współpracy we wdrażaniu innowacyjnych systemów zarządczych i produkcyjnych w różnych sektorach przemysłu.               Prowadzimy kampanie (...)

  Czytaj dalej>>

  logo

  COM4IT

  COM4IT to producent oprogramowania mobilnego na smartfony i tablety (systemy Android, iOS, Windows Phone) oraz na terminale kodów kreskowych (systemy Win CE, Win Mobile). Specjalizujemy się również w systemach identyfikacji towarów i osób opartych o kody kreskowe. Jesteśmy autorami oprogramowania 4MAG, którego zadaniem jest kompleksowa obsługa gospodarki magazynowej i obiegu towarów dla terminali kodów (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt