11-przygod-590

  11 przygód w Bielsku-Białej

    Było ich 10, a teraz jest 11 – bo w Bielsku-Białej przygoda goni przygodę i na każdym kroku można przeżyć nową. 11 przygód w Bielsku-Białej to nowa, ulepszona gra miejska skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i odwiedzających je turystów. Gra przypomina zabawę w podchody – uczestnicy wykonują różne zadania, rozwiązują zagadki i zwiedzają okolicę. Mali podróżnicy mogą poznać (...)

  Czytaj dalej>>

  1_NATALIA DANEL_I MIEJSCE_14 lat-okl

  Ja i mój kolega/koleżanka z autyzmem

    W Krzywej Chacie nad Zaporą w Bielsku-Białej Wapienicy trwa wystawa pt. Ja i mój kolega/koleżanka z autyzmem. Prezentowane prace nadesłano na konkurs plastyczny ogłoszony przez bielski oddział Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Ekspozycję, złożoną z nagrodzonych prac, otwarto z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu (2 kwietnia). Celem konkursu jest kształtowanie wśród uczniów tolerancji i akceptacji dla (...)

  Czytaj dalej>>

  logo teatru małe

  Teatr PolskiTeatr Polski

  Teatr Polski w Bielsku-Białej jest miejscem wokół którego koncentruje się życie kulturalne nie tylko miasta, ale również całego regionu. Różnorodny repertuar, znakomity zespół artystyczny i techniczny to główne atuty, dzięki którym teatr uznawany jest za jeden z najlepiej funkcjonujących w kraju. Obecnie w repertuarze posiadamy około 30 tytułów, które prezentowane są na dwóch (...)

  Czytaj dalej>>

  logo galerii bielskiej bwa kolorRGB

  Galeria Bielska BWA

  Galeria Bielska BWA jest miejską galerią promującą najciekawsze zjawiska sztuki współczesnej – od malarstwa, po fotografię, performans, instalację i sztukę nowych mediów. Prezentuje wystawy, festiwale i akcje w przestrzeni publicznej. Prowadzi działalność wydawniczą, edukacyjną i dokumentacyjną, gromadzi kolekcję dzieł sztuki. Galeria programowo lansuje malarstwo, jako dziedzinę sztuki o nieprzemijających, uniwersalnych (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt