tdma logo

  TDMA Life full of activities!TDMA Życie pełne aktywności!

    Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty na niezapomniane spędzanie czasu w rejonie bielska-białej oraz okolic. Beskidy oraz nie tak odległa jura krakowsko-czestochowska, są niesamowitymi miejscami na uprawianie aktywnej turystyki, oraz poszukiwanie ekstremalnych doznań.  Wspinaczka, jaskinie oraz jazda na jednej lub dwóch deskach, to dziedziny które nie mają przed nami tajemnic. Z przyjemnością podzielimy (...)

  Czytaj dalej>>

  goutec logo

  GOU-TEC LIFE! FULL OF ACTIVITIESGOU-TEC AKTYWNY WYPOCZYNEK

  Zapraszamy do niezapomnianego spędzenia czasu w rejonie Bielska-Białej, otaczających gór Beskidów  oraz jury krakowsko-częstochowskiej. Są  to niesamowite miejsca do uprawiania aktywnej turystyki  oraz przeżycie ekstremalnych doznań.   Proponujemy zwiedzanie beskidzkich, a także jurajskich jaskiń, w sposób, o którym słyszało niewielu... Mało dostępne miejsca, ciasne przejścia, monumentalne formy (...)

  Czytaj dalej>>

  Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych PTTK im. Stefana Czerneleckiego w Bielsku-Białej

    Koło nasze skupia doskonale wyszkolonych zapalenców, gotowych zaprowadzić Was zarówno w najciekawsze zakątki naszego miasta, jak i w najbardziej malownicze beskidzkie ustronia. Ułatwimy zapoznanie się z najciekawszymi stronicami z przeszłości miasta, jego okolic oraz całego regionu.  Umożliwimy spotkanie oko w oko z ciekawymi ludźmi jak i z tutejszą przyrodą. Pomożemy Wam zaplanować swój pobyt na Podbeskidziu. (...)

  Czytaj dalej>>

  Logo KLSzyndzielnia

  Kolej Linowa Szyndzielnia

  Przewozimy naszą koleją linową na Szyndzielnię tysiące turystów. Oferujemy zniżki dla dzieci, grup zorganizowanych oraz rencistów i emerytów. Kolej przystosowana jest do przewozu rowerów oraz wózków niepełnosprawnych osób. Wspieramy wielodzietne rodziny uczestnicząc w miejskim programie Rodzina+ Oferujemy przejazd specjalnym, czteroosobowym luksusowym wagonem. Na pewno warto tu (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt