1

  448-115-35, czyli program Klub Zdobywców Koron Górskich RP

    Czy znany jest Państwu Klub Zdobywców Koron Górskich RP? Tym, którzy znają i wiedzą przypominamy, tych którzy nie słyszeli o takim projekcie informujemy -  program klubu oferuje do zdobycia 35 koron górskich, na które składa się aż 448 szczytów i 115 odznak górskich. W paśmie Karpat zdobywać można m.in. korony: Beskidu Makowskiego, Małego, Niskiego, Sądeckiego, Śląskiego, (...)

  Czytaj dalej>>

  h

  Z Bielska-Białej do Grodna

    Grodno i region grodzieński postrzegane są w Polsce najczęściej przez pryzmat sentymentalnych odniesień do historii. Ziemie te należały bowiem w przeszłości do Rzeczpospolitej, a liczne ślady polskości zachowały się tam do dzisiaj. Biorąc pod uwagę sentymenty, niewielką odległość oraz możliwość (ograniczonego) podróżowania bez wizy, warto wyskoczyć do Grodna na dzień lub dwa.   W pierwszych dniach kwietnia z (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  ABC zimowych spacerów

    Zimowe spacery nie cieszą się niestety dużą popularnością. Mróz, wiatr i śnieg nie działają zachęcająco na większość z nas. Zamiast spaceru wybieramy leniuchowanie pod kocem z ciepłą herbatką w ręku. Nie wszyscy pewnie mają świadomość, że takie zachowanie nie jest zdrowe. Nie gwarantując sobie odpowiedniej dawki ruchu rozleniwiamy nasze ciała, które tym samym stają się bardziej podatne na przeziębienia i inne (...)

  Czytaj dalej>>

  za pol ceny

  Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

    Rusza kolejna, 4. już edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, której organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Na akcji zyskują przede wszystkim turyści, (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt