F

  Święta na Bielskiej Starówce od 15 do 17 grudnia

    Święta na Starówce na stałe wpisały się w krajobraz Bielska-Białej. W tym roku przedświąteczna atmosfera zagości w okolicach zamku i na starówce już w najbliższy weekend - od 15 do 17 grudnia. Święta na Starówce to jarmark bożonarodzeniowy i występy muzyczne. Ze sceny popłyną przede wszystkim dźwięki kolęd. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Pectus, który wystąpi w niedzielę 17 grudnia o (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Sylwester na Szyndzielni

    Do sylwestra pozostało jeszcze kilka dni. O ile większość z nas ma już pewnie plany sylwestrowe to są również osoby, które wciąż nie wiedzą jak będą świętować nadejście nowego roku. Ta propozycja jest właśnie dla was.  Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy – Kolej Gondolowa na Szyndzielnię i hotel Dębowiec – proponują by nowy rok przywitać na Szyndzielni, a dokładnie w (...)

  Czytaj dalej>>

  kompas

  Kompas na Mikołajki

    Mikołajki to z pewnością jeden z ulubionych dni w roku dla wszystkich grzecznych dzieci na całym świecie. Zgodnie z tradycją w tym dniu Święty Mikołaj przynosi im prezenty. Dzieci szukają prezentów pod poduszką, przy łóżku czy w – znanej nam głównie z filmów – dużej wełnianej skarpecie, a od niedawna także na facebooku. W tym roku również nasze stowarzyszenie przygotowało drobny upominek (...)

  Czytaj dalej>>

  krk-jarmark

  Do Krakowa z PTTK

    Podobnie jak choinka, tradycja jarmarków bożonarodzeniowych dotarła do nas z Niemiec. Tak jak u naszych zachodnich sąsiadów, tak i w Polsce jarmarki szybko wpisały się w świąteczny klimat. Gdzie bowiem, jak nie pośród kolorowych straganów szukać należy oryginalnych drobiazgów i smakołyków na świąteczny stół?  Jednymi z piękniejszych jarmarków świątecznych w Polsce są (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt