joga-1-590

  X Piknik „Bądź Zdrów”

    Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany, Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany oraz Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY serdecznie zapraszają na coroczny piknik "Bądź Zdrów", w niedzielę 25 czerwca, w godzinach 10:00 – 21:00, na tereny rekreacyjne między ul. Liściastą (ogródki działkowe) a placem zabaw „Agnieszka” na osiedlu Złote Łany. Tegoroczna edycja jest jubileuszowym, (...)

  Czytaj dalej>>

  590-okl

  Bielsko-Biała jak Wenecja

    Bielsko-Biała jest miastem wyjątkowym. W granicach administracyjnych znajdują się nie tylko szczyty górskie i przyrodnicze tereny chronione, ale również liczne, mniejsze i większe rzeczki i strumyki, które ostatecznie wpływają do Białej.   Wspomniane rzeczki i strumyki, a przede wszystkim mostki, ławki i poręcze wzdłuż cieków wodnych były wdzięcznymi elementami tzw. małej architektury i jako takie (...)

  Czytaj dalej>>

  Beskid Żywiecki

  Turystyczna wpadka w śląskim, czyli…

  ... do regionu wpadło 5,3 mln turystów!   Turystyka w województwie śląskim ma się coraz lepiej. Badanie ruchu turystycznego wykonane na zlecenie Śląskiej Organizacji Turystycznej pokazało, że rok 2016 r. okazał się rekordowym. Województwo śląskie odwiedziło blisko 5,3 mln turystów. To aż o 1,3 mln. więcej niż w roku poprzednim. Według szacunków turyści zostawili w regionie ok. 6 mld. (...)

  Czytaj dalej>>

  szlakiem-1vv

  Gra miejska szlakiem czarnej ręki

    Wiosna radzi sobie coraz śmielej. Pogoda zachęca do spacerów, a LOT Beskidy  do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i do wzięcia udziału w grze miejskiej utrzymanej w nastrojowej atmosferze końca XIX wieku. Tajemnicza organizacja niepokoi mieszkańców pięknego miasta, zwanego „Małym Wiedniem”, a pomóc mogą im tylko dwie osoby – wiedeński dziennikarz Richard Wolf i (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt