F1-okl

  Sentymentalny spacer po Białej

    W oczekiwaniu na słońce i pierwsze wiosenne spacery proponujemy Państwu sentymentalny powrót do Białej sprzed 50 laty. Spacer rozpoczniemy na tzw. „krzywym mostku” nad rzeką Białą. Za jej plecami pani z dzieckiem widać starą fabrykę Vogta, która wtedy była Zakładem Przemysłu Wełnianego im. Józefa Magi, a obecnie mieszczą się tam wydziały Urzędu Miejskiego w (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Polska – Anglia w Bielsku-Białej

    22 marca o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej reprezentacja Polski do lat 20 rozegra kolejny mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Rywalem biało-czerwonych będą rówieśnicy z Anglii. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawe. Młodzieżowe reprezentacje Synów Albionu od lat należą bowiem do ścisłej światowej czołówki. W roku 2017 reprezentacja U-19 wygrała mistrzostwa Europy, a skład U-20 (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Bielsko-Biała i Beskidy w Ostrawie

    Wychodząc z założenia, że udział w targach turystycznych jest jedną z podstawowych form promocji regionu, w miniony weekend Bielsko-Biała i Beskidy promowane były podczas imprezy Dovolená a Region w niedalekiej Ostrawie. Międzynarodowe Targi Turystyczne Dovolená a Region skierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych, a udział w nich stanowi idealną okazję do bezpośredniego kontaktu z osobami (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Z Grodna w Beskidy

      W ostatnich dniach lutego - na zaproszenie Lokalnej Organizacji Turystycznej BESKIDY - w Bielsku-Białej i regionie gościła 10-osobowa grupa przedstawicieli branży turystycznej z Grodna na Białorusi. W skład delegacji wchodzili przedstawiciele biur podróży i obiektów turystycznych z regionu grodzieńskiego. Podstawowym celem wizyty była prezentacja Bielska-Białej i Beskidów oraz idące za tym (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt