1

  Słowacja – zapraszamy na wycieczkę z PTTK

    Oddział PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej zaprasza na wycieczkę SŁOWACJA – DEMIANOWSKA JASKINIA LODOWA, ŚWIĘTY KRZYŻ, LIPTOWSKI MIKULASZ 26 sierpnia 2017   Pierwszym punktem zwiedzania jest Demianowska Jaskinia Lodowa. Jaskinia położona jest w Dolinie Demianowskiej, która  znajduje się na terenie Parku Narodowego Niskich Tatr. Zgromadzony w jaskini lód  tworzy (...)

  Czytaj dalej>>

  miasto w gorach_1000x550

  Historie zapisane w górach, czyli… uwaga konkurs!

    Na profilu „facebookowym” Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej - www.facebook.com/pl.bielskobiala - trwa właśnie przyjemny i niewymagający dużego nakładu pracy i czasu konkurs dla wszystkich miłośników gór. Zasady są proste i przejrzyste – należy po prostu odpowiedzieć na pytanie co najlepszego, najdziwniejszego lub najbardziej niezwykłego spotkało Cię podczas górskiej wędrówki? Na chętnych do (...)

  Czytaj dalej>>

  lato__11

  Góry, jeziora, jaskinie i podniebne loty na plaży

    Wakacje w pełni. Nadmorskie kurorty pękają w szwach. Plaże pełne są turystów z całej Polski. Wydaje się, że lato i polskie wybrzeże to idealny okres i miejsce by dotrzeć z informacją do jak największej grupy odbiorców wywodzących się z różnych miejsc i środowisk. Zadania tego podjęła się Gazeta Plażowa - największa w Polsce, bezpłatna gazeta, kolportowana w nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy. Gazeta (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  20-lecie Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej

    Już w październiku jeden z naszych członków - Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Humanistyczna będzie świętowała 20 - lecie swojego istnienia! Nadchodzący rok akademicki, który rozpocznie się 14 października, uroczystą inauguracją połączoną z obchodami 20-lecia, będzie dla WSEH-u wyjątkowy.  Uczelnia powstała dokładnie 20 lat temu, pod pierwotną nazwą Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania, korzystając z (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt