reksio-torba-dla-jeży

  Kto przygarnie Reksia?

    Art-recykling to nadawanie używanym przedmiotom drugiego życia, a także totalna zmiana ich przeznaczenia. Doskonale znany nam przedmiot może - przy naszej pomocy - zamienić się w coś zupełnie nowego. Dzięki nam, zamiast kończyć swój żywot na śmietnisku, zyskuje nowe życie, nową formę i przeznaczenie. Idea art-recyklingu jest nam bardzo bliska. I tak na przykład, nigdy nie wyrzucamy zużytych (...)

  Czytaj dalej>>

  re-kanken

  Czyste Beskidy, czyli… sprzątanie z nagrodami

    20 października 2017 roku po raz pierwszy w Bielsku-Białej odbędzie się wspólne sprzątanie śmieci, pozostawionych przez pseudo turystów na górskich szlakach turystycznych. Akcja pod nazwą Czyste Beskidy to przedsięwzięcie popularyzujące idee ochrony środowiska naturalnego i ekologii. Problem ze śmieciami najbardziej widoczny jest w lasach sąsiadujących z popularnymi szlakami górskimi. W (...)

  Czytaj dalej>>

  590-okl

  Tajemnice pewnego potoku

    Modernizacja ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej wchodzi w ostatni etap realizacji. Płynąca pod ulicą Niwka przykryta została nową nawierzchnią po której już poruszają się samochody, a robotnikom pozostały tylko prace wykończeniowe. Miłośników historii naszego miasta zaciekawi pewnie fakt, że przy okazji remontu dokonano ciekawego odkrycia archeologicznego. Dokonując wykopów potrzebnych do usadzenia separatorów, (...)

  Czytaj dalej>>

  enduro-1-okl

  Z broszurą na ścieżki

    Z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy, przy współpracy z operatorem ścieżek Enduro Trails, Giant Polska i Śląską Organizacją Turystyczną ukazała się właśnie pierwsza (jakże długo wyczekiwana) broszura promująca górskie ścieżki rowerowe na Koziej Górze. Bogato ilustrowany informator zawiera opisy wszystkich 12 ścieżek kompleksu w języku polskim i angielskim. Niezorientowanych informujemy, że (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt