browar-miejski-logo

  Browar Miejski w Bielsku-Białej

  W dawnych czasach, gdy chciało się napić piwa, to można było kupić jasne lub ciemne, takie jakie akurat było. Kupienie Krakusa czy Eurospecjala wymagało szczęścia albo „chodów”. Picie piwa sprowadzane było do obrazu niezbyt eleganckich mężczyzn pod budką z piwem lub pracowników na budowie wysyłających tego najmłodszego na zakupy. Na szczęście ten obraz się zmienił. Na spotkania miłośników piwa i birofilów, takie jak żywieckie (...)

  Czytaj dalej>>

  Dębowiec_rycina

  Schronisko Dębowiec

  Schronisko Dębowiec, od 2002 roku prowadzone przez rodzinę Kucharskich, położone jest na polanie pod Dębowcem w Beskidzie Śląskim na wysokości 526 m n.p.m. Pod koniec XIX wieku wzniesiono tu modrzewiową gajówkę, którą w 1895 r. przejęło niemieckie towarzystwo turystyczne Beskidenverein z Bielska. Obiekt służył początkowo jako gospoda, a następnie zaczął pełnić funkcję schroniska dysponującego niewielką bazą noclegową. Ze (...)

  Czytaj dalej>>

  logo grawi.jpg-kadrat

  Grawitacja Caffe

  Grawitacja, zlokalizowana na Starówce, to miejsce niezwykłe, którego specyficzny klimat tworzą zawieszone w przestrzeni przedmioty. Ponad głowami wznoszą się książki, krzesła, złoty rower, przyprószone czasem kufry, które łamiąc prawa fizyki lewitują pod sufitem. Magii temu miejscu dodaje również antresola, z której można obserwować toczące sie w lokalu życie, a także (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt