re-kanken

  Czyste Beskidy, czyli… sprzątanie z nagrodami

    20 października 2017 roku po raz pierwszy w Bielsku-Białej odbędzie się wspólne sprzątanie śmieci, pozostawionych przez pseudo turystów na górskich szlakach turystycznych. Akcja pod nazwą Czyste Beskidy to przedsięwzięcie popularyzujące idee ochrony środowiska naturalnego i ekologii. Problem ze śmieciami najbardziej widoczny jest w lasach sąsiadujących z popularnymi szlakami górskimi. W (...)

  Czytaj dalej>>

  11-przygod-590

  11 przygód w Bielsku-Białej

    Było ich 10, a teraz jest 11 – bo w Bielsku-Białej przygoda goni przygodę i na każdym kroku można przeżyć nową. 11 przygód w Bielsku-Białej to nowa, ulepszona gra miejska skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i odwiedzających je turystów. Gra przypomina zabawę w podchody – uczestnicy wykonują różne zadania, rozwiązują zagadki i zwiedzają okolicę. Mali podróżnicy mogą poznać (...)

  Czytaj dalej>>

  logo znak-napis-dol

  University of Bielsko-BiałaAkademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Akademia Techniczno-Humanistyczna jedyna wyższa, akademicka uczelnia publiczna na Podbeskidziu oferuje pełen cykl kształcenia obejmujący studia I stopnia (licencjackie), studia II stopnia (magisterskie), studia III stopnia (doktoranckie) i studia podyplomowe. Historia Akademii ma już ponad 10 lat. Powstała z przekształcenia Filii Politechniki Łódzkiej, co spowodowało rozszerzenie oferty studiów, która wcześniej obfitowała w kierunki (...)

  Czytaj dalej>>

  wseh-LOGO-PION

  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna

    Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna z siedzibą w Bielsku-Białej prowadzi studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w obszarze nauk humanistycznych i społecznych. Główna siedziba Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej zlokalizowana jest w zabytkowej części miasta, w samym centrum Bielska-Białej. Takie usytuowanie Uczelnie zapewnia dobre warunki do studiowania, a także łatwy dostęp do środków komunikacji (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt