tdma logo

  TDMA Life full of activities!TDMA Życie pełne aktywności!

    Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty na niezapomniane spędzanie czasu w rejonie bielska-białej oraz okolic. Beskidy oraz nie tak odległa jura krakowsko-czestochowska, są niesamowitymi miejscami na uprawianie aktywnej turystyki, oraz poszukiwanie ekstremalnych doznań.  Wspinaczka, jaskinie oraz jazda na jednej lub dwóch deskach, to dziedziny które nie mają przed nami tajemnic. Z przyjemnością podzielimy (...)

  Czytaj dalej>>

  goutec logo

  GOU-TEC LIFE! FULL OF ACTIVITIESGOU-TEC AKTYWNY WYPOCZYNEK

  Zapraszamy do niezapomnianego spędzenia czasu w rejonie Bielska-Białej, otaczających gór Beskidów  oraz jury krakowsko-częstochowskiej. Są  to niesamowite miejsca do uprawiania aktywnej turystyki  oraz przeżycie ekstremalnych doznań.   Proponujemy zwiedzanie beskidzkich, a także jurajskich jaskiń, w sposób, o którym słyszało niewielu... Mało dostępne miejsca, ciasne przejścia, monumentalne formy (...)

  Czytaj dalej>>

  wseh-LOGO-PION

  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna

    Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna z siedzibą w Bielsku-Białej prowadzi studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w obszarze nauk humanistycznych i społecznych. Główna siedziba Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej zlokalizowana jest w zabytkowej części miasta, w samym centrum Bielska-Białej. Takie usytuowanie Uczelnie zapewnia dobre warunki do studiowania, a także łatwy dostęp do środków komunikacji (...)

  Czytaj dalej>>

  logo znak-napis-dol

  University of Bielsko-BiałaAkademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Akademia Techniczno-Humanistyczna jedyna wyższa, akademicka uczelnia publiczna na Podbeskidziu oferuje pełen cykl kształcenia obejmujący studia I stopnia (licencjackie), studia II stopnia (magisterskie), studia III stopnia (doktoranckie) i studia podyplomowe. Historia Akademii ma już ponad 10 lat. Powstała z przekształcenia Filii Politechniki Łódzkiej, co spowodowało rozszerzenie oferty studiów, która wcześniej obfitowała w kierunki (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt