Agencja Reklamowa PORAN

  Agencja Reklamowa PORAN to ponad 20 lat doświadczenia w 3 głównych branżach: - szeroko rozumianej reklamy, a także identyfikacji wizualnej - promocji regionu i rozwoju turystyki - współpracy we wdrażaniu innowacyjnych systemów zarządczych i produkcyjnych w różnych sektorach przemysłu.               Prowadzimy kampanie (...)

  Czytaj dalej>>

  logo znak-napis-dol

  University of Bielsko-BiałaAkademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Akademia Techniczno-Humanistyczna jedyna wyższa, akademicka uczelnia publiczna na Podbeskidziu oferuje pełen cykl kształcenia obejmujący studia I stopnia (licencjackie), studia II stopnia (magisterskie), studia III stopnia (doktoranckie) i studia podyplomowe. Historia Akademii ma już ponad 10 lat. Powstała z przekształcenia Filii Politechniki Łódzkiej, co spowodowało rozszerzenie oferty studiów, która wcześniej obfitowała w kierunki (...)

  Czytaj dalej>>

  logotyp

  Apartamenty GRĘPIELNIA

  Apartamenty GRĘPIELNIA Prestiżowe i komfortowe Apartamenty GRĘPIELNIA położone są w dogodnym otoczeniu, sprzyjającym pracy oraz wypoczynkowi. Szybki dojazd do miejscowości górskich tj.: Bystra, Szczyrk, czy Żywiec stanowi bazę wypadową dla osób lubiących sporty zimowe, czy piesze wędrówki po górach. A korzystna lokalizacja w centrum Bielska-Białej sprawia, że jesteśmy przyjaźni spotkaniom biznesowym i innym efektywnym (...)

  Czytaj dalej>>

  Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych PTTK im. Stefana Czerneleckiego w Bielsku-Białej

    Koło nasze skupia doskonale wyszkolonych zapalenców, gotowych zaprowadzić Was zarówno w najciekawsze zakątki naszego miasta, jak i w najbardziej malownicze beskidzkie ustronia. Ułatwimy zapoznanie się z najciekawszymi stronicami z przeszłości miasta, jego okolic oraz całego regionu.  Umożliwimy spotkanie oko w oko z ciekawymi ludźmi jak i z tutejszą przyrodą. Pomożemy Wam zaplanować swój pobyt na Podbeskidziu. (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt