gam-3-okl

  Klapki dla Gambii

    W połowie maja ruszyła druga edycja akcji społecznej „Klapki dla Gambii”, której organizatorem jest Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej. Tak jak w ubiegłym roku zbierane są nowe, kolorowe i plastikowe klapki dziecięce. Dlaczego Gambia? Dlaczego klapki? Gambia to wg statystyk jeden z dziesięciu najbiedniejszych krajów na świecie. W biednych krajach Afryki dzieci najczęściej chodzą na (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Bielsko-Biała i Beskidy w Chorzowie

    Udział w targach turystycznych jest z pewnością jedną z podstawowych form promocji regionu. Wychodząc z tego założenia - w miniony weekend - Bielsko-Biała i Beskidy promowane były podczas targów turystyki weekendowej Atrakcje Regionów w Chorzowie. Skierowane do klientów indywidualnych targi chorzowskie odbywają się tradycyjnie w Parku Śląskim. Udział w nich stanowi idealną okazję do bezpośredniego kontaktu (...)

  Czytaj dalej>>

  1

  Nie bójcie się Białorusi

    Grodno i region grodzieński postrzegane są w Polsce najczęściej przez pryzmat sentymentalnych odniesień do historii. Ziemie te należały bowiem w przeszłości do Rzeczpospolitej, a liczne ślady polskości zachowały się tam do dzisiaj. Biorąc pod uwagę sentymenty, niewielką odległość oraz możliwość (ograniczonego) podróżowania bez wizy, warto wyskoczyć do Grodna na dzień lub dwa.   W pierwszych dniach kwietnia z (...)

  Czytaj dalej>>

  126-590-330

  Lekki pojazd terenowy z Bielska-Białej

    19 maja w Bielsku-Białej odbędzie się prezentacja, obok której obojętnie nie będzie mógł przejść żaden miłośnik rodzimej motoryzacji i historii naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu pana Antoniego Przychodzienia, właściciela Muzeum Fiata 126p im. Ryszarda Dziopaka na ulice Bielska-Białej po bardzo, bardzo długiej przerwie wyjedzie – zbudowany na bazie popularnego malucha – lekki pojazd terenowy typu (...)

  Czytaj dalej>>


Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt