Wielkie ściganie w Bielsku-Białej – którą koszulkę wybieracie?

 

W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia bieżącego roku odbędzie się 74. Tour de Pologne. Wyścig, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej prestiżowych w Europie, w tym roku przejedzie również ulicami Bielska-Białej. Peleton, który do Bielska-Białej wjedzie od strony Pisarzowic, około godziny 16.00 powinien zameldować się na wysokości zamku książąt Sułkowskich, gdzie zlokalizowana będzie lotna premia. Na placu Chrobrego wyrośnie natomiast miasteczko rowerowe, w którym każdy miłośnik dwóch kółek znajdzie coś dla siebie: będzie pumptrack, warsztaty dla dzieci, wspólne spalanie kalorii, stoiska promocyjne i wiele, wiele innych atrakcji. Szczegóły podane zostaną już wkrótce.

By upamiętnić przejazd peletonu Tour de Pologne przez Bielsko-Białą, postanowiliśmy – we współpracy z  bielską firmą odzieżową Mr Gugu & Miss Go i miastem Bielsko-Biała – przygotować limitowaną serię koszulek termoaktywnych, które będą nagrodami w konkursach organizowanych na placu Chrobrego w dniu wyścigu.

Projektanci przygotowali dla nas trzy propozycje. Przedstawiamy je poniżej i prosimy o pomoc w wyborze tej, która podoba się wam najbardziej. Liczymy na waszą pomoc i obecność na placu Chrobrego 31 lipca br.

Szczegółowy program imprezy już wkrótce.

Którą koszulkę najchętniej założylibyście na rowerowy wypad za miasto? Głosujcie na naszym profilu na FB: www.facebook.com/lot.beskidy

Na wasze głosy czekamy do soboty, do godziny 23.59.

 

1
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt