Bielsko-Biała i Beskidy w Ostrawie

 

Wychodząc z założenia, że udział w targach turystycznych jest jedną z podstawowych form promocji regionu, w miniony weekend Bielsko-Biała i Beskidy promowane były podczas imprezy Dovolená a Region w niedalekiej Ostrawie.

Międzynarodowe Targi Turystyczne Dovolená a Region skierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych, a udział w nich stanowi idealną okazję do bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi odwiedzinami naszego miasta i regionu.

Targi, a co za tym idzie również stoisko województwa śląskiego, na którym promowano Beskidy i Bielsko-Białą, odwiedzane było przede wszystkim przez osoby starsze. Najczęstsze pytania – ze względu na niewielką odległość dzielącą Ostrawę od Bielska-Białej, dotyczyły wyjazdów jednodniowych, możliwości zwiedzania poszczególnych atrakcji turystycznych, zakupów i spacerów na łonie natury. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście wydawnictwa promocyjne przygotowane w języku czeskim, takie jak Pora na seniora, czy Mały przewodnik miejski (po Bielsku-Białej).

 

*   *   *

 

Jeśli posiadacie Państwo znajomych w Czechach lub na Słowacji zaproście ich na naszą stronę www, gdzie zamieściliśmy krótką prezentację regionu w języku czeskim. Tekst dostępny jest tutaj.

 

1
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt