U sąsiadów: Weekend Skrzata z Bobem Budowniczym

Na przekór wakacjom praca w Starej Kablowni będzie kojarzyć się od weekendu 8 i 9 lipca ze świetną zabawą. Ulubiony, pracowity bohater kreskówek – Bob Budowniczy zaprasza na plac budowy, gdzie wszystkie dzieciaki tworzyć będą eco budowle, wspólnie stworzą najprawdziwszy most, a nawet super-wysoką budowlę. Nie zabraknie również wyzwań, jak przykręcanie śrubek na czas, wesołej, sprawnościowej zabawy: podaj cegłę i wyścigów taczek. Do wytężonej zabawy zachęcać będzie taniec Boba Budowniczego, kalambury, zabawy z piaskiem kinetycznym i oczywiście konkursy z nagrodami.
Dodatkowo pierwszego dnia rozpocznie się wielki konkurs na największą i najciekawszą budowlę z eco-materiałów, który rozstrzygnie się w drugiego dnia, w niedzielę o godzinie 18.00.
Nauka, zabawa i odrobina pracy. Stara Kablowania zaprasza na wyjątkowy, lipcowy Weekend Skrzata, który odbędzie się 8 i 9 lipca w godz. 15.00-19.00.
Dzieciakom SK przypomina o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

8 July 2017 o godz. 15.00
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
www.starakablownia.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt