U sąsiadów: Szafing w Starej Kablowni

Szafa pęka? Półki uginają się pod ciężarem ubrań? Ale wciąż… nie masz w co się ubrać? To znak, że trzeba zabrać się za aktywne porządki i poszukać inspiracji podczas Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf – Szafingu, który po raz kolejny zagości w klubie CHACHArnia w Centrum Handlowym Stara Kablownia.
10 czerwca wspólnie z portalem szafa.pl Stara Kablownia zaprasza na wydarzenie, podczas którego będzie można wspólnie wymieniać się, kupować i sprzedawać ubrania. To świetna, dodatkowa motywacja do porządków, trzeba tylko przygotować ciuchy i przyjść do CHACHArni 10 czerwca o godz 11.45. To największa ogólnopolska akcja wymiany i okazyjnej sprzedaży ciuchów i dodatków. Kupujących CH zaprasza od godz. 12.00.
Zapisy prowadzone są pod adresem internetowym: www.szafa.pl/szafing. Opłata dla wystawców wynosi 10 zł, a wstęp dla kupujących jest bezpłatny.
Szafing to okazja na nową, wakacyjną garderobę i świetna okazja na skorzystanie z dodatkowych atrakcji specjalnie przygotowanych na 10 czerwca.
Dermosfera ma dla wszystkich chętnych konsultacje dermokosmetyczne i wsparcie w zakresie doboru odpowiednich kosmetyków do właściwości skóry oraz analizy potrzeb codziennej pielęgnacji, a także mnóstwo zniżek i bonów rabatowych na najlepsze produkty.
Salon fryzjerski Beauty Perfect oferuje najmodniejsze, szybkie upięcia, piękne wzorki na paznokciach, a ze specjalną ulotką 20 proc. rabatu na wszystkie usługi  w salonie. 
Podczas Szafingu nie zabraknie także gości specjalnych.
Visage Ewa Paczyńska, wizażystka, która pracowała dla gwiazd The Voice of Poland, zaprezentuje najmodniejsze, bezpłatne dla uczestniczek Szafingu, makijaże.
Anna Adamus, licencjonowana kosmetolog II stopnia, udzieli porad dotyczących przygotowania ciała i skóry do sezonu letniego, ciekawą metodą ekspresowego wyszczuplania i modelowania ciała kosmetykami. 

10 June 2017 o godz. 11.45
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
www.starakablownia.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt