U sąsiadów: Spotkanie ze Szpulkiem – szefem kuchni Stara Kablownia

Warto rozwijać pasje swoich dzieci, tym bardziej, kiedy ich zainteresowania, hobby i talenty mogą przy okazji dać wiele radości i smakowitych doznań… Tym razem Skrzat Szpulek zmieni się w wyjątkowego szefa kuchni w Starej Kablowni.
10 i 11 czerwca w godz. 15.00-19.00 spotkanie ze światem pysznych potraw, interesujących przepisów i zgłębiania tajemnic kuchennych zakamarków. Dziecięcy kulinarny weekend smaków to podróż do świata smaków, niespodzianek oraz zabaw i konkursów z nagrodami.
Na dzieciaki czekają konkursy: rozpoznawania smaków z zamkniętymi oczami i łapania składników na obiad. Będzie można sprawdzić się również w zmaganiach o najładniej przygotowane i ozdobione ciasteczko. Zapowiada się naprawdę pysznie!
Dzieciakom organizatorzy przypominają o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody.

10 June 2017 o godz. 15.00
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
www.starakablownia.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt