U sąsiadów: Piesko-czarodziejski Weekend Skrzata

12 i 13 sierpnia w Starej Kablowni możemy poznać tajniki psiej mowy oraz przenieś się do świata czworonogów. Wspólnie z Polskim Centrum Dogoterapii Forget Me Not – psia edukacja Stara Kablowania zaprasza na kolejny Weekend Skrzata, podczas którego na uczestników czekać będzie mnóstwo ciekawych i edukacyjnych wydarzeń.
W sobotę i niedzielę, w godz. 15.00-19.00 jeszcze lepiej poznamy świat czworonogów i dowiemy się, jak w bezpieczny sposób kontaktować się z nimi. Znajdziemy również receptę na znalezienie wspólnego języka z psiakami oraz przyswoimy sobie klika zasad skutecznej międzygatunkowej komunikacji. Dowiemy się również jak bezpiecznie bawić się ze zwierzakami, opiekować się nimi i nagradzać. Szkoleniowcy z Psiej edukacji zaprezentują nam również rasy psów i opowiedzą o ich rolach w społeczeństwie. Nie zabraknie zabaw edukacyjnych z czworonogami, konkursów i nagród.

12 August 2017 o godz. 15.00
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
www.starakablownia.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt