U sąsiadów: Nasz Kobiecy Świat

Wiosna to dobry czas na zmiany i mocne postanowienia. Te, których nie udało się zrealizować i nowe, odważne, również po to, aby zmienić siebie, swój styl i dotychczasowe nawyki. Centrum Handlowe Stara Kablownia i Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają na konferencję Nasz Kobiecy Świat, która odbędzie się 2 i 3 marca 2018 r.
Cykl spotkań otworzy 2 marca stylistka Agnieszka Łyko, która podczas prezentacji To jest Twój czas, czyli zmień styl na wiosnę przedstawi najnowsze trendy i pomysły. Dodatkowo, tego dnia odbędą się warsztaty kreowania stylu i wizerunku. Wszystko będzie miało miejsce na poziomie  -pierwszym w Starej Kablowni, w godzinach od 17.00 do 19.00.
Drugiego dnia konferencji, 3 marca, dietetyk Małgorzata Oczkowska wygłosi wykład Zdrowy talerz, czyli jak zmienić nawyki żywieniowe, po którym będzie można zmierzyć masę oraz skład ciała. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 na parterze centrum handlowego.
Zapisy do udziału w bezpłatnej konferencji prowadzone są przez dział promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach do 1 marca, pod numerem telefonu 32 215 30 34.
Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie ze współorganizatorami zapraszają do udziału w konferencji, która odbędzie się już 2 i 3 marca.

2 March 2018 o godz. 17.00
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
www.starakablownia.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt