U sąsiadów: Ekscytujące podróże biblioteczne ze Skrzatem Szpulkiem

Czas pakować walizki i plecaki i szykować się do wiosenno-letnich podbojów. W końcu, aby wybrać się na wycieczkę, nie trzeba grubych kurtek i… sanek. Ciepła pora roku sprzyja planowaniu podróży, stąd warto odwiedzić Starą Kablownię, gdzie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach, Skrzat Szpulek przeniesie dzieciaki w najdalsze zakątki globu.
Żeby gdzieś wyjechać, trzeba najpierw przygotować dobry plan! Biblioteczne podróże ze Skrzatem, z pewnością pozwolą uruchomić wyobraźnię i pomogą wybrać miejsce podróży.
W sobotę, 7 kwietnia, w godzinach od 15.00 do 19.00 Stara Kablowania proponuje wspólną zabawę i udział w konkursach z nagrodami. Ale najpierw należy kreatywnie popracować.  W programie przygotowanie wiosennej kwiatowej łąki, kolorowych wiatraczków, szalonych pajacyków, magicznych baloników. Na wszystkich czekają także wyjątkowe zdjęcia z podróży!

7 April 2018 o godz. 15.00
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
www.starakablownia.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt