U sąsiadów: 2. Jaworzański Festiwal Młodzieży

Młodzieżowa Rada Gminy Jaworze już po raz drugi zaprasza na Jaworzański Festiwal Młodzieży. Impreza jest organizowana przez młodych radnych oraz organizacje młodzieżowe w Bielsku-Białej (RedakcjaBB). Organizatorzy kierują ją do młodzieży w celu rozwoju kulturowego, a przede wszystkim po to, aby dobrze się bawić. Podczas imprezy amatorskie zespoły muzyczne mają szansę wystąpić przed większą publicznością i w towarzystwie profesjonalnych zespołów, a publika ma okazję zobaczyć swoich kolegów na dużej scenie. Tegoroczni artyści, których gościć będzie 2. Jaworzański Festiwal Młodzieży, to Red Snow, Mario WGC, DOTS, Plus Minus Cosmos, Sonbird. W programie również Jaworzańska Gra Terenowa, która opowie uczestnikom historię Jaworza i pokaże je z całkiem nowej, zabawnej strony.
W tym roku festiwalowi będą towarzyszyły kolory holi. Organizatorzy zapraszają na warsztaty piłkarskie z Dawidem Witosem, grę terenową, koncerty, dyskotekę, a to wszystko podczas pierwszego jaworzańskiego festiwalu kolorów.

30 September 2017 o godz. 14.30
Młodzieżowa Rada Gminy Jaworze
,

jaworze.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt