Toast za Liberland

13 kwietnia 2015, w 272. rocznicę urodzin protolibertariańskiego filozofa i polityka Thomasa Jeffersona, czeski libertarianin Vít Jedlička założył nad Dunajem, na ziemi niczyjej – czyli terenie, do którego żadne państwo sobie nie rości praw – między Serbią a Chorwacją nowy byt polityczny: Liberland. Jak sama nazwa wskazuje, zamysł przyświecający temu przedsięwzięciu (w odróżnieniu od większości innych mikronacji, robionemu całkiem na poważnie, z profesjonalną dyplomacją, prawnikami, architektami, informatykami, finansistami i sponsorami od drobnych po wielkich bogaczy) to stworzenie oazy wolności w maksymalnym stopniu, w jakim się uda, przy zachowaniu możliwości uzyskania podmiotowości w prawie międzynarodowym (uznania swojej państwowości) dzisiejszego świata. Rząd i inni zaangażowani mają już na koncie spore sukcesy!
Wolna Republika Liberlandu obchodzi trzecią rocznicę istnienia. Z tej okazji Klub Miasto zaprasza na spotkanie 13 kwietnia o godz. 19.00.

13 April 2018 o godz. 19.00
Klub Miasto
plac Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338213183
Bilety na koncerty są do nabycia w punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
mail: bbmiasto@gmail.comwww.facebook.com/klubmiasto
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt