SZLAKIEM CZARNEJ RĘKI

Przenieś się do Bielska- Białej z końca XIX w i weź udział w śledztwie.

Gra miejska "Szlakiem Czarnej Ręki" zachęca do odkrycia ciekawych zakątków i niezwykłej historii Bielska-Białej, nie bez przyczyny zwanej Małym Wiedniem. Aby wziąć w niej udział, należy zainstalować w swoim smartfonie darmową aplikację AudioTrip, dostępną tutaj wyszukać w katalogu trasę "Gra miejska Szlakiem Czarnej Ręki" i ją pobrać. Po naciśnięciu opcji "Zwiedzaj", lektor wprowadzi nas w świat dawnego Bielska, w którym seria tajemniczych wypadków skłania do działania pewnego dociekliwego wiedeńskiego redaktora.

AudioTrip posługuje się technologią GPS, dzięki czemu po pobraniu trasy nie wymaga dostępu do internetu. Aplikacja wykrywa położenie użytkownika i za pomocą wbudowanej mapy, prowadzi do pierwszego punktu gry. Tam automatycznie zostaje odtworzone nagranie zawierające część zagadki. Po zrealizowaniu tego etapu, mapa ujawnia kolejny punkt i tak aż do odkrycia tożsamości sprawców.

Do dzieła!
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt