SZLAKIEM CZARNEJ RĘKI

czarna-reka

 

XIX-wieczna dekadencja i klimat austro-węgierskiej prowincji. Tajemnicza organizacja od lat niepokoi mieszkańców pięknego miasta, zwanego „Małym Wiedniem”. Policja jest bezradna. Mieszkańcom pomóc mogą tylko dwie osoby – wiedeński dziennikarz Richard Wolf i Ty!

Gra miejska „Szlakiem Czarnej Ręki” nie tylko opowie dramatyczną historię i zamieni Cię na chwilę w detektywa sprzed wieków, ale poprowadzi również przez najbardziej klimatyczne zakątki miasta, od lat znanego ze swojej urody i niepowtarzalnego uroku. Zobaczysz najważniejsze punkty miasta, równocześnie czując się, jakby czas stanął w miejscu.

Aby wziąć udział w grze, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie darmową aplikację AudioTrip (można to zrobić tutaj lub przez sklep aplikacji), wyszukać w katalogu i pobrać trasę "Szlakiem Czarnej Ręki". Po naciśnięciu opcji "Zwiedzaj", lektor wprowadzi gracza w XIX wiek, w którym seria tajemniczych wypadków skłania do działania dociekliwego wiedeńskiego redaktora, przez co wyrusza w porywającą podróż przez Bielsko i Białą.

 

*     *     *

 

AudioTrip posługuje się technologią GPS, dzięki czemu po pobraniu trasy nie wymaga dalszego dostępu do internetu. Aplikacja wykrywa położenie użytkownika i za pomocą wbudowanej mapy prowadzi do pierwszego punktu gry. Tam automatycznie zostaje odtworzone nagranie zawierające część zagadki. Po zrealizowaniu tego etapu, mapa ujawnia kolejny punkt i tak aż do odkrycia tożsamości sprawców.

 

czarna-reka

 
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt