Straconka – Przełęcz Pod Łysą Górą ( 640 m n.p.m.)

obraz13

Znaki: żółte

Długość trasy: 2,0 km

Czas przejścia: 30 minut

Dojazd: autobusami MZK linii nr 11, przystanek Górska/Kościół

Łatwe, krótkie i niezbyt męczące dojście na przełęcz Pod Łysą Górą. Z polan przed przełęczą znakomite widoki na Beskid Mały i Bielsko-Białą. Z przełęczy można kontynuować wejście na Magurkę przez Rogacz szlakiem żółtym, bądź, korzystając z dochodzących tu szlaków czerwonego i czarnego, zejść do Cygańskiego Lasu lub do Mikuszowic „Stalownik”.

Z przełęczy na Magurkę przez Rogacz za znakami żółtymi 1 godzina 15 minut lub na Magurkę za znakami czerwonymi w 1,5 godziny.
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt