Straconka – Hańderkula – Magurka (909 m n.p.m.)

obraz12

Znaki: zielone

Długość trasy: 6 km

Czas przejścia: 1 godzina 30 minut

Dojazd: autobusami MZK linii nr 11, przystanek
Górska/Kościół

Niezwykle urokliwa trasa prowadząca na szczyt Magurki Wilkowickiej. Satysfakcjonująca dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Magurka schronisko PTTK (909 m n.p.m.)

W pobliżu schroniska otwarto w ostatnich latach trasę narciarstwa biegowego. Warto powędrować także czarnym szlakiem zbójnika Rogacza do Wilkowic w 3 godziny. Z Magurki możemy pójść szlakiem niebieskim do Lipnika lub Czernichowa, czerwonym do Mikuszowic, żółtym do Międzybrodzia lub Straconki, zielonym do Wilkowic lub Straconki.
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt