Stand-Up Open Mic z Wojtkiem Piętą

Szansa, żeby zaprezentować swoje możliwości w rozśmieszaniu innych ludzi. Stand-Up Open Mic szuka chętnych, którzy chcą wejść na scenę i powiedzieć coś śmiesznego do mikrofonu. Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 września o godzinie 19.00 w Klubie Miasto.Wstęp na imprezę będzie kosztował 5zł – płatne na wejściu. Konkurs poprowadzi Wojtek Pięta, który zaprezentuje również swój najnowszy program.
Uczestnicy konkursu zaprezentują się z krótkimi 5-10-minutowymi programami. Nagrodą dla najlepszego komika będzie 200zł w gotówce oraz możliwość występu jako support w czasie jednej z imprez na klubowej scenie.Dodatkowo każdy z występujących może wprowadzić ze sobą 6 osób za darmo, czekają też inne niespodzianki.
Zwycięzca Stand-Up Open Mic zostanie wyłoniony przez 12-osobowe jury wybrane losowo z publiczności. Każdy z jurorów otrzyma kartę do głosowania z nazwiskami wszystkich występujących, na której będzie oceniał kolejne występy w skali 1-5. Oczywiście wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów.

Wszystkich chętnych do zaprezentowania publicznie swoich możliwości organizatorzy proszą o zgłaszanie się przez facebooka lub mailowo na adres: bbmiasto@gmail.com.

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
Żarty pozostaną
W swoim nowym programie mówi o tym, co dzieje się, gdy wcześniej brakło asertywności, by się odezwać. To sytuacje znane nam z życia codziennego, przedstawione w krzywym zwierciadle jego spostrzeżeń i przeżyć. Problemy, które ma każde z nas, jest więc okazja, by usłyszeć, jakie on ma rozwiązanie. Będzie też o tym, co można zrobić z ukradzionymi 10 milionami złotych, z kim lepiej nie jeździć i dowiedzieć się czy z tobą się nie napije.

17 September 2017 o godz. 19.00
Cena: 5 zł
Klub Miasto
plac Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338213183
Bilety na koncerty są do nabycia w punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
mail: bbmiasto@gmail.comwww.facebook.com/klubmiasto
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt