Stand-Up Open Mic: Tomek Kołecki

Tomek Kołecki ponownie rusza w Polskę. Zagra swój najnowszy program Nie o różach, nie o bratkach i poprowadzi konkurs Open Mic. Czy jest w nim jakieś nawiązania do zespołu grammatik i piosenki friko lub chociaż wiersza Wandy Warskiej? Absolutnie nie! Po prostu nie będzie poruszany temat ani róży ani bratków.
Na świat przyszedł w 1997 r., a na scenę wszedł w 2013 r., zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego Stand-Upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak Tylko dla dorosłych TVP2, Comedy Club Comedy Central czy Kuba Wojewódzki TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.
Kolejny raz pojawia się szansa żeby zaprezentować swoje możliwości w rozśmieszaniu innych ludzi. Klub Miasto szuka chętnych, którzy chcą wejść na scenę i powiedzieć coś śmiesznego do mikrofonu. Możliwe, że czytając to jeszcze się wahasz i boisz się stawić czoła nowemu wyzwaniu. Ale żyje się tylko raz i w życiu tak jakoś jest, że żałuję się bardziej rzeczy, których się nie zrobiło, niż tych które się zrobiło.
Uczestnicy konkursu zaprezentują się z krótkimi 5-10 minutowymi programami. Nagrodą dla najlepszego komika będzie niebagatelna suma 200 zł w gotówce oraz możliwość występu jako support na jednej z imprez Stand-Up w klubie. Dodatkowo każdy z występujących może wprowadzić ze sobą 6 osób za darmo. Klubowij zależy na odkrywaniu nowych talentów z naszego regionu.
Zwycięzca Open Mica zostanie wyłoniony przez 12-osobowe jury wybrane losowo z publiczności. Każdy z jurorów otrzyma kartę do głosowania z nazwiskami wszystkich występujących na której będzie oceniał kolejne występy w skali 1-5. Oczywiście wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. Wszystkich chętnych do zaprezentowania publicznie swoich możliwości prosimy o zgłaszanie się przez facebooka lub mailowo na adres: bbmiasto@gmail.com. (najlepiej kilka słów o Sobie + krótki filmik)

12 November 2017 o godz. 19.00
Cena: 5 zł
Klub Miasto
plac Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338213183
Bilety na koncerty są do nabycia w punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
mail: bbmiasto@gmail.comwww.facebook.com/klubmiasto
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt