Spóźnieni kochankowie

Spóźnieni kochankowie to historia siedemdziesięcioletniej Ludwiki, która poświęca swoje życie dzieciom i wnukom, zapominając o tym, że sama również ma prawo do szczęścia. Kiedy poznaje Ryszarda, staje przed koniecznością podjęcia ważnych życiowych wyborów…
Spektakl powstał podczas kursu teatru forum zorganizowanego przez warszawską Fundację Edukacji i Kultury Drama Way w ramach projektu Teatr Codzienny. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 
Na scenie wystąpią absolwenci kursu – osoby pracujące na polu edukacji kulturalnej: instruktorzy teatralni, wychowawcy i pedagodzy z Warszawy, Gdańska, Suwałk, Poznania, Wrocławia i Bielska-Białej.
Wydarzenie zorganizowano dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Akademia Seniora oraz Drama Way Fundacją Edukacji i Kultury.

7 October 2017 o godz. 16.00
Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
ul. Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338125886

mail: kubiszowka@vp.plwww.mdk.beskidy.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt