Sarsa

7 lipca o godz. 19.30 na placu Bolka i Lolka przed Galerią Sfera II ósmą edycję Letniej Sceny Sfery zainauguruje Sarsa. Marta Markiewicz to pochodząca ze Słupska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Laureatka licznych konkursów za twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic – to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną.
Od kiedy w 2015 r. ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany Zapomnij mi szturmem podbija polski rynek muzyczny. Jej pierwszy krążek zajął 2. miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał status platynowej płyty. Singiel Naucz mnie przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay – Top. Tylko w 2016 r. została laureatką koncertu Radiowy Przebój Roku podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie oraz SuperJedynki w kategorii SuperArtysta w sieci podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Za tydzień natomiast (14 lipca) na scenie zobaczymy niepowtarzalną Kapelę Hanki Wójciak, która w folkowo-popowym stylu zabierze nas w orientalne i celtyckie rejony muzyki, połączone z polskimi motywami ludowymi. 

7 July 2017 o godz. 19.30
Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 334987035

www.sfera.com.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt