Salsoteka w Carambie by DANCE#LOVEit vol 4. Bielsko-Biała

DANCE#LOVEit zaprasza na kolejną piątkową salsotekę. Impreza odbędzie się w klubie Caramba na ul. Filomatów 6 w Bielsku-Białej.
- Nie zabraknie fajnej muzyki i kilku znanych animacji. Tego wieczoru poniesie Was Timba, Salsa, Bachata, Son i Reggaeton. Wstęp jest bezpłatny i zapraszamy nie tylko osoby uczęszczające na kursy tańca. Jeśli chcesz zobaczyć, jak takie imprezy wyglądają i jak miło można wykorzystać zdobyte na zajęciach tanecznych umiejętności, po prostu wpadnij. A może tak Ci się to spodoba, że sam zechcesz nauczyć się tańczyć w latino rytmach! – zachęcają organizatorzy.

17 November 2017 o godz. 21.00
DANCE#LOVEit
ul. Powstańców Śląskich 6, II piętro, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 661162951

www.danceloveit.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt