Kto przygarnie Reksia?

 

Art-recykling to nadawanie używanym przedmiotom drugiego życia, a także totalna zmiana ich przeznaczenia. Doskonale znany nam przedmiot może - przy naszej pomocy - zamienić się w coś zupełnie nowego. Dzięki nam, zamiast kończyć swój żywot na śmietnisku, zyskuje nowe życie, nową formę i przeznaczenie.

Idea art-recyklingu jest nam bardzo bliska. I tak na przykład, nigdy nie wyrzucamy zużytych banerów promocyjnych – szyjemy z nich torby, które potem przeznaczamy na nagrody w różnorakich konkursach.

Tym razem przedstawiamy cudo, które powstało z banerów przekazanych nam przez jednego z członków LOT Beskidy – Klub Sportowy LIVE - www.klubsportowylive.pl  Banery zanim stały się torbą promowały 6. edycję pucharu Reksia, która miała miejsce na stoku Dębowca 5 lutego br. Z przekazanych banerów firma HO::LO uszyła dla nas dwie torby. Bardzo podobne, ale jednak inne. Pierwsza z nich znalazła swojego właściciela podczas licytacji, którą przeprowadziliśmy na wiosnę. Teraz szukamy go dla tej drugiej. 

Co zrobić, by stać się właścicielem takiego cuda? Torbę otrzyma osoba, która weźmie udział w aukcji www.allegro.pl/reksio-bielsko-biala-torba-ho-lo-i7004908383.html i wylicytuje najwyższą cenę.

Pieniądze pozyskane na aukcji zasilą w całości konto Fundacji Mysikrólik z Bielska-Białej, która niesie pomoc dzikim zwierzętom. Do prowadzonego przez fundację ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt rocznie trafia nawet kilkaset zwierząt, wśród których są głównie sarny, zające, jeże oraz wiele gatunków ptaków  – są to nie tylko osobniki wymagające natychmiastowej interwencji lekarza weterynarii, ale także zwierzęta młode, osierocone, które potrzebują pomocy w powrocie do natury. Więcej na temat fundacji i jej działalności znajdą Państwo tutaj: www.mysikrolik.org

 

Wizerunku Reksia użyczyła Fundacja im. Lechosława i Heleny Marszałków REKSIO - www.fundacjareksio.org

 

reksio-torba-dla-jeży
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt