redakcjaBB: W obiektywie redakcji

Projekt redakcjaBB zaprasza na wystawę zdjęć, która powstała pod czujnym okiem fotografek Inez Baturo i Alicji Jakimów.
Swoje fotografie zaprezentują licealiści i gimnazjaliści bielskich szkół – Kasia Jonkisz, Bogna Tupiec, Dominika Witos, Marcelina Klekocińska, Balbina Fabia, Gosia Tomczak, Sandra Szuta, Krystian Sekut, Maciej Gałuszka, Bartek Pasierbek, Paweł Sodzawiczny, Maciej Kawecki, Dawid Sternal, Krzysiek Solich, Michał Rezik, Maciek Kalabiński.
Wystawę będzie można zobaczyć w Galerii Sfera I od 14 do 28 lipca 2017 roku.
Projekt redakcjaBB skupia młodych ludzi, studentów, licealistów i gimnazjalistów, z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie tworzą teksty, zdjęcia i grafiki, które publikują w swoim magazynie redakcjaBB. Oprócz sztuki dziennikarstwa, projektowania graficznego i fotografii, uczą się programowania i montowania filmów. Wszystko to w siedzibie redakcjiBB przy ul. Krasińskiego 5a, otwartej od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 19.00.

14 July 2017 o godz. 17.00
redakcjaBB
ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 698900450
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt