Bielsko-Biała – tak dobrze nam razem

 

Bielsko-Biała tak dobrze nam razem to wydawnictwo, na które składają się luźne, niepowiązane ze sobą artykuły poświęcone różnym aspektom życia i historii naszego miasta.

Lekturę broszury polecamy zarówno mieszkańcom Bielska-Białej, jak i odwiedzającym region turystom. Zapewniamy, że każdy znajdzie w niej interesujący dla siebie artykuł. Przekrój poruszanych tematów jest bowiem niebywale szeroki; od mody, poprzez sport i historię, na jaskiniach kończąc.

I tak w artykule pt. Idealnie dobrana para przedstawiamy Państwu propozycję krótkiego spaceru po lewo- i prawobrzeżnej części miasta. Miłośników motoryzacji zainteresuje z pewnością zarys historii bielskiego maluszka, autka, które zrewolucjonizowało polski przemysł motoryzacyjny. Pasjonatom historii polecamy natomiast artykuły poświęcone damskim spodniom i/lub pokazom filmów erotycznych w hotelu Kaiserhof. Poruszając tematykę filmową nie możemy oczywiście pominąć studia filmów rysunkowych, historię którego przypomina artykuł pt. Bohaterowie z celulozy.

W naszym wydawnictwie przeczytają Państwo ponadto o Bielsku i Białej w kontekście współistnienia wielu kultur, religii, języków i tradycji, o śpiewających kobietach, jaskiniach, lotniczych tradycjach miasta itd.

Zapraszamy zatem do lektury. Wydawnictwo (w polskiej i angielskiej wersji językowej) dostępne jest nieodpłatnie między innymi w Centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 4.

 

3

 
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt