Pump it on Pigalle i inne atrakcje dla miłośników dwóch kółek

 

31 lipca ulicami Bielska-Białej przejedzie peleton 74. wyścigu Tour de Pologne.

W naszym mieście – na wysokości pl. Chrobrego, na skrzyżowaniu ulic 3 Maja/Wzgórze/Zamkowa – usytuowana będzie lotna premia III etapu wyścigu z Jaworzna do Szczyrku. Przewiduje się, że linię lotnej premii kolarze pokonają pomiędzy 16.15 a 17.00.

Od godziny 10.00 na pl. Chrobrego funkcjonować będzie natomiast miasteczko rowerowe z licznymi atrakcjami dla mieszkańców i turystów. Jednym z organizatorów wydarzenia jest stowarzyszenie LOT Beskidy, które zaprasza wszystkich do aktywnego udziału, ponieważ oprócz kibicowania kolarzom, najważniejsza tego dnia będzie nasza aktywność fizyczna.

I tak na popularnym Pigallu odbywać się będą liczne konkursy i zabawy z nagrodami dla najmłodszych. Starsi będą mogli wziąć udział w biciu rekordu spalania kalorii na rowerach stacjonarnych. Z myślą o nich stanie również ekspozycja rowerów (nie tylko) szosowych. Dużą atrakcją będzie bez wątpienia pumptrack, na którym wszyscy chętni będą mogli podszkolić technikę jazdy w asyście wykwalifikowanych trenerów kolarstwa górskiego. O postępach w nauce świadczyć będą natomiast pomiary czasu.

By zachęcić do udziału przygotowano również wiele ciekawych nagród i upominków promocyjnych. Będzie między innymi okazja do wygrania przygotowanych specjalnie na tę okazję koszulek rowerowych. Warto w tym miejscu podkreślić, że to Państwo wybrali taki właśnie wzór w sondzie, którą przeprowadziliśmy na naszym profilu na FB.

1

Dzięki współpracy ze znanym wszystkim brendem ilovebb powstała natomiast limitowana edycja koszulek dla miłośników jazdy na pumptracku – Pump it on Pigalle. Koszulki nigdy nie trafią do sprzedaży, a jedyną okazją do ich zdobycia będzie wizyta na Placu Chrobrego i udział w naszej zabawie. Zapraszamy serdecznie.

 

1

3

 

 

 
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt