Paweł Sieradzan

Paweł Sieradzan – zaskoczenie 10. Mam Talent. Jego występem zachwyceni byli – Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Malgorzata Foremniak.
Masz ochotę na chwile spędzone w towarzystwie inteligentnych, autorskich tekstów? Przyjdź do Jazz Clubu na Cechowej i sprawdź sam! – zachęcają organizatorzy.
Bilety w cenie 10zł do nabycia w dniu koncertu.
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 798 237 325, poprzez email jazzclubnacechowej@gmail.com lub na Facebooku).
Zawsze coś tworzyłem, zawsze coś mi w duszy grało, ale nieszczególnie miałem ochotę/odwagę się tym dzielić. Może to właśnie ten moment… Czy to, co robię, to poezja śpiewana? Hmm… Oznaczałoby to, że to, co tworzę jest poezją, a ja poetą – tu mam pewne wątpliwości. Bardziej są to rymowane historie pozbierane w wersy. Na poezję chyba to za proste jest… A skoro śpiewana – oznaczałoby, to, że swoje teksty odśpiewuję, a ja chyba je bardziej opowiadam starając się trafić w dźwięki akompaniamentu…
Po pierwsze tekst – historie prawdziwe, fikcyjne, mądre, głupie, satyryczne i te bardziej na serio, płytkie, głębokie, mówione wprost i w przenośni, zwykłe i niezwykłe, przyziemne i te całkowicie odjechane, nieprawdopodobne. Przemyślenia i refleksje, które trafiają prosto w duszę i serce (im bardziej podatne i wrażliwe, tym bardziej trafiają). O życiu, jego sensie i bezsensie.
Po drugie muzyka – będąca raczej tłem – nienachalna, czasem prosta, wręcz banalna, wpadająca w ucho, ale niezakrywająca opowiadanych historii. Grana jako wcześniej przygotowany podkład, albo na samej gitarze – unplugged. Czasem bardziej złożona, a czasem zupełnie okrojona, oparta na kilku dosłownie dźwiękach, hołdując zasadzie, że czasem mniej znaczy więcej.
Po trzecie kontakt z odbiorcą – bo chodzi o to, żeby odbiorcę z czymś zostawić. Żeby jeszcze chwilę po występie miał pozytywny mętlik w głowie i garść przemyśleń. Taki jest cel…
https://www.facebook.com/events/478935822504163/

8 April 2018 o godz. 20.30
Cena: 10 zł
Jazz Club Na Cechowej
ul. Cechowa 12, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt