Orkiestra w rytmie disco – koncert odwołany

Fala siedmiu niepowtarzalnych koncertów muzyki disco polo w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Pierwszy koncert w ramach trasy koncertowej startuje już 7 grudnia 2017 roku w hali pod Dębowcem Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy disco polo, takie jak: Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend oraz MixDance. Zobaczymy gwizdy młodego pokolenia i wykonawców, którzy od lat królują na polskich listach przebojów. Usłyszymy takie utwory, jak: Majteczki w kropeczki, Jesteś szalona, Ona tańczy dla mnie, Serca dwa czy Ona jest taka. 
Wydarzenie organizowane jest przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą Good Crew, która współpracowała z największymi gwiazdami.
Sprzedaż biletów na stronie

https://www.biletomat.pl/bilety/good-crew/

Więcej informacji można znaleźć również na
http://orkiestrawrytmiedisco.pl/ https://www.facebook.com/orkiestrawrytmiedisco/

7 December 2017 o godz. 19.30
Cena: wg cennika
Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem
Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338110155

www.bbsir.bielsko.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt