Góry, jeziora, jaskinie i podniebne loty na plaży

 

Wakacje w pełni. Nadmorskie kurorty pękają w szwach. Plaże pełne są turystów z całej Polski. Wydaje się, że lato i polskie wybrzeże to idealny okres i miejsce by dotrzeć z informacją do jak największej grupy odbiorców wywodzących się z różnych miejsc i środowisk.

Zadania tego podjęła się Gazeta Plażowa - największa w Polsce, bezpłatna gazeta, kolportowana w nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy. Gazeta ukazuje w okresie wakacyjnym w pasie wybrzeża, a kolportowana jest na głównych deptakach i plażach, w ośrodkach wczasowych i hotelach, na campingach, w restauracjach i biurach informacji turystycznej w ponad 40 miejscowościach nadmorskich.

Dostrzegając możliwości jakie daje gazeta postanowiliśmy na jej łamach zaprezentować turystyczne walory Beskidów. Spędzając wakacje nad morzem i przeglądając sierpniowy numer Gazety Plażowej zwróćcie koniecznie uwagę na artykuł poświecony naszym górom, jeziorom, jaskiniom oraz podniebnym lotom. 

Artykuł powstał we współpracy z Śląską Organizacją Turystyczną, której członkiem jest Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY.  

 

1
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt