Muzyka Świata: Directions

Debiutancki, autorski album i solowy projekt Directions Sebastiana Wypycha to podróż w różne odkrywane przestrzenie muzyczne. Cały program projektu jest eksperymentem zbudowanym na jednym tylko instrumencie. Wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy dźwiękowe, perkusyjne i harmoniczne pochodzą z akustycznie potraktowanego przez solistę kontrabasu.
Directions, to także multikulturowa podróż przez świat opowiedziana rożnymi językami biorących w projekcie artystów, propagująca takie wartości jak tolerancja, pokój i wzajemny szacunek.
To w końcu muzyczna historia człowieka w jego podróży przez życie, od narodzin, aż po kres, poprzez obierane kierunki i różne koleje losu każdego z nas.
Na jednej scenie spotykają się trzy emocjonalności, by zabrać słuchaczy w muzyczną podróż w Świat i pokazać jego różne brzmienia, odgłosy i kolory balansujące na krawędzi muzyki klasycznej, jidysz, orientu, elektronicznej, etno, roots, minimal oraz otwartej improwizacji.
artyści:
Sebastian Wypych – kontrabas, kompozycje, aranżacje
Rasm Al-Mashan – vocal /wybitna multiwokalistka z Yemenu
Buba Badije Kuyateh – kora, vocal /mistrz kory z Gambii 
Koncert zorganizowany przez SIK Metrum w ramach projektu Muzyka Świata przy współudziale Gminy Bielsko-Biała

25 May 2018 o godz. 20.00
Cena: 30 zł
Metrum Jazz Club
ul. Partyzantów 22, Bielsko-Biała
tel: 517506 306
sprzedaż biletów. www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 338221065 i 603373590
mail: info@metrumjazz.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt