Muzyka na zamku: Łukasz Gaj i Ewa Bąk

Łukasz Gaj – tenor i Ewa Bąk – fortepian wystąpią 9 października o godz. 18.00 w salonie muzycznym zamku Sułkowskich w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej. W programie koncertu znane i  lubiane przeboje opery i operetki m.in.: G. Verdiego, G. Donizettiego, K. Zellera, J. Straussa, R. Leoncavallo, E. di Capua.
Łukasz Gaj od sezonu artystycznego 2009/2010 jest solistą Opery Wrocławskiej, gdzie wykonuje partie solowe, współpracuje również z Operą Śląską i Kijowską. Laureat wielu konusów i min. Międzynarodowego Konkursu Śpiewaczego im. Imricha Godina w Vrable. Brał udział w licznych festiwalach muzycznych, m.in.: w Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju i VII Festiwalu Bel Canto w Nałęczowie, gdzie otrzymał nagrodę Złotego Słowika. Półtora roku temu, podjął się kierowania Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

9 October 2017 o godz. 18.00
Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 334971478

mail: sztuka@um.bielsko.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt